Moda męska

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Mariota

Moda męska

Post autor: Mariota » 16 lip 2016 19:20

jaka waszym zdaniem jest moda męska? Wasi faceci ubierają sie zgodnie z modowymi trendami czy mają już jeden swój styl i nic w nim nie zmieniają. Niedawno oglądałam kilka męskich propozycji i spodobała mi sie torba męska, tylko nie wiem czy mój facet chciałbym taką nosić.

gosh

Re: Moda męska

Post autor: gosh » 18 lip 2016 15:33

Aktówki skórzane męskie są z Wittchen bardzo ładne.

Marta38

Post autor: Marta38 » 30 lip 2016 00:50

Akurat jeśli chodzi o torby, to mam trochę doświadczenia w tym temacie. Dla mężczyzn aktualnie najbardziej w modzie są plecaki. Koniecznie sprawdźcie te stylizacje i wybierzcie plecak, który najbardziej będzie pasował Waszym facetom :)

garsonka

Post autor: garsonka » 05 sie 2016 12:26

Muszę przyznać, że odzież dla mężczyzn weszła na zdecydowanie wyższy poziom. Teraz jest tak duży wybór w męskich ubraniach i dodatkach, że aż miło. Dzięki temu, nie mam problemu z kupowaniem ubrań dla mojego męża. Obecnie w modzie męskiej jest wiele ciekawych stylów i dla każdego coś się znajdzie.

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 09 sie 2016 11:59

Mi wpadły w oko marynarki Modini.pl. Zwłaszcza te kolorowe, lniane. Zastanawiam się, czy nie kupić mężowi na urodziny. A takie lniane są chyba idealne na lato?

bella91

Post autor: bella91 » 05 wrz 2016 22:01

Teraz moda męska jest bardzo ciekawa :) Ja właśnie trafiłam na portfele męskie i zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś dla mojego mężczyzny. Z pewnością przyda mu się porządny portfel bo nie ma żadnego.

zoska78

Post autor: zoska78 » 30 wrz 2016 09:28

Ja teraz bardzo dużo widzę facetów z torbami bawełnianymi z nadrukiem. Wygląda to naprawdę bardzo fajnie :) Cieszę się, że mężczyźni przekonują się do różnych rozwiązań i są otwarci na nowości w modzie.

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 07 paź 2016 13:07

W modzie męskiej grunt to znaleźć złoty środek. Nie ma co się zamykać i z góry negować jakąś modę bo dzisiaj tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie w każdym fasonie. Ile razy spotykaliśmy się z mężczyznami, którzy mówili - oo nie, jak to fason slim to ja nie chcę, myląc zupełnie spodnie rurki z dobrze dopasowanymi spodniami slim :clap:
Zajmujemy się modą męską już od paru dobrych lat i obserwujemy jak to zmienia się na przestrzeni czasu, rzeczywiście faceci bardziej otwierają się, ale chyba potrzebują "dorosnąć" do mody i tego by nie rezygnować z jasnoróżowej koszuli tylko dlatego, że jest różowa :wallcrush: :wallcrush:
Jakbyście potrzebowali czegoś fajnego do ubrania, albo szukali porady to piszcie do nas śmiało, jesteśmy sklepem internetowym z modą męską i szczerze się polecamy jeżeli szukacie fajnych ubrań w rozsądnych(!) cenach.

pepitka

Post autor: pepitka » 25 paź 2016 11:02

Moda modą, ale bardzo ważne jest by mężczyzna czuł się dobrze w tym co nosi. U mojego sprawdzają się garnitury, pasują do jego zawodu, a dodatkowo jak sam twierdzi czuje się wtedy elegancko i pewnie. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawe egzemplarze teczek z samidare.pl :) Okazały się strzałem w 10 ponieważ może do nich pomieścić wszystkie swoje papiery, a także laptopa :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 23 gru 2016 17:28

Zależy co kto lubi. Ja na przykład często ubieram się w sklepach online i swojemu mężowi także kupuję buty i ubrania online. Ostatnio zamówiłam mu świetne buty ze sklepu Kamil i jest z nich bardzo zadowolony. Mówi że są wygodne i ciepłe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”