Moda męska

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Benedykta

Re: Moda męska

Post autor: Benedykta » 28 cze 2017 17:12

Dobrze jak mężczyzna ma swój styl i potrafi się dobrze ubrać. Czasami jednak trzeba mu coś podpowiedzieć i doradzić.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 lip 2017 09:26

W przypadku mężczyzn wydaje mi się, że co są coraz bardziej uświadomieni pod względem tego, jak należy się ubierać i kierują się modą. Jak dla mnie jednak zawsze modne będą przede wszystkim garnitury, które nadają szyku i elegancji. A mężczyzna w takim garniturze, jaki znalazłam na stronie domodi, z pewnością wygląda naprawdę dobrze:

Obrazek

nesnes

Post autor: nesnes » 03 wrz 2017 19:18

Benedykta pisze:
28 cze 2017 17:12
Dobrze jak mężczyzna ma swój styl i potrafi się dobrze ubrać. Czasami jednak trzeba mu coś podpowiedzieć i doradzić.
Co jest modne podpowie mu internet. Aktualnie to jest na czasie https://domodi.pl/odziez/odziez-meska/b ... z-kapturem w kategoriach mody sportowej. Ja z tego korzystam, nie wiem ja wy :)

mamami

Post autor: mamami » 30 wrz 2017 23:53

Jak szukacie fajnych męskich ubrań to zerknijcie tutaj - modoline.pl . Jak sobie tak przeglądałam to mają naprawdę dużo fajnych, męskich ubrań. Ja aktualnie jestem przed wypłatą, ale w październiku sama bede musiala wybrac sie na jakies wieksze zakupy, bo malo mam cieplych rzeczy a teraz juz coraz zimniej jest. A Wy juz szafe zmieniliscie na cieplejsze ciuszki? Jakie kurtki macie jesienne? Bo ja dopiero przed zakupem jestem ;)

sikorka

Post autor: sikorka » 24 paź 2017 12:32

Mój facet nosi się różnie :) lubię go w każdym wydaniu, no może poza znoszoną koszulką korna ;) ostatnio zapuścił brodę, bardzo mu pasuje, nawet w prezencie ode mnie dostał beard designer, sam pewnie by sobie nie kupił, ale ja poszperałam w necie i wiedziała że to bedzie trafiony prezent. Na pewno oszczędza sporo czasu na strzyżenie, bo jest bajecznie proste i bezproblemowe, łatwo może uzyskać efekt jak od barbera :)

mamaja

Post autor: mamaja » 10 lis 2017 17:17

Mój mąż garnitury zakłada tylko na wesela i jakieś ważniejsze spotkania biznesowe. Na co dzień zdecydowanie króluje styl sportowy. Jeśli chodzi o konkretny sklep to ja ze swojej strony polecam jeszcze Active Sklep http://www.active.sklep.pl/mezczyzni/odziez.html - spory wybór, zróżnicowane ceny i markowe produkty wysokiej jakości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”