Dziwny sposób myślenia mężczyzn.

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Marta322

Dziwny sposób myślenia mężczyzn.

Post autor: Marta322 » 08 paź 2016 16:59

Witam wszystkich.
Mam taki problem z pewnym facetem, a dokładniej problem z jego zrozumieniem. Nie jesteśmy razem, ale spotykamy się już dłuższy czas - około dwa miesiące. On mi się bardzo podoba i z tego co mówił, ja jemu również.
Na samym początku naszych spotkań, wszystko było ok, gdyż musieliśmy się poznać, itp. Wiadomo, że wtedy się nie całowaliśmy, ani nic takiego, gdyż taki dystans jest normalny na pierwszych spotkaniach. Nie rozumiem jednak tego, w jaki sposób ten facet myśli o tym wszystkim, gdyż przez tak długi czas wszystko stoi w miejscu. On nie chce przejąć inicjatywy i zrobić jakiegoś kroku naprzód. Przez cały ten czas, nadal mnie nie pocałował. Niby się mu podobam, ale traktuje te spotkania jako "wypad z koleżanką".
Wielokrotnie dawałam mu sygnały do tego, aby w końcu zrobił coś więcej, ale on nadal nic. Chociaż on wie na pewno, że ja liczę na coś więcej, niż tylko na przyjaźń. I tak przez tyle czasu randkujemy bardzo często, jednak nie wynika z tego absolutnie nic.
Dlaczego niektórzy mężczyźni tak robią i w jaki sposób o tym wszystkim myślą? Albo mu się podobam i robi to, co do niego należy, albo mnie nie chce i niech zerwie kontakt. Ale to co on robi jest dla mnie całkowicie nie do przyjęcia. Czy miałyście kiedyś podobne sytuacje?

IzaCzarecka
Kontakt:

Re: Dziwny sposób myślenia mężczyzn.

Post autor: IzaCzarecka » 08 paź 2016 17:28

Męski sposób myślenia jest często niezrozumiały dla kobiet. Zresztą, mimo tego, że faceci myślą podobnie, to jednak każdy inaczej. Dopóki nie poznasz dokładniej tego swojego wybranka, to nie będziesz wiedzieć dlaczego robi tak, a nie inaczej. Na razie można się tylko domyślać.
Powodów takiego zachowania może być naprawdę wiele. Począwszy od tego, że może on być nieśmiały lub niezdecydowany, a skończywszy na tym, że ma jakieś niewłaściwe intencje co do Twojej osoby - chociaż w to akurat wątpię.
Mężczyźni nie są tacy prości, jakby się mogło wydawać, a przynajmniej nie wszyscy. Poczytaj sobie z resztą jakieś ciekawe blogi o uwodzeniu facetów, a zobaczysz, że nie jest łatwo.
Jeśli facet, z którym się spotykasz jest nieśmiały, to w zasadzie masz odpowiedź na to, dlaczego jest tak, a nie inaczej. Wtedy raczej nie licz na inicjatywę z jego strony. Może też być tak, że jest niezdecydowany, lecz sama odpowiedz sobie już na pytanie, czy Ty takiego mężczyznę chcesz... Są też tacy, którzy potrzebują czasem dużo czasu na to, aby upewnić się, że warto być w związku z daną kobietą i brnąć w to dalej.
Może daj mu jeszcze trochę czasu i nadal wysyłaj mu sygnały zainteresowania. Jeśli coś z tego będzie to ok. A jeśli zaś nie, to albo pogadaj z nim i niech się określi, albo zerwij już ten kontakt. W końcu zawsze znajdziesz innego.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016 23:14 przez IzaCzarecka, łącznie zmieniany 2 razy.

Nallta

Post autor: Nallta » 18 paź 2016 08:21

albo nie chce Cie urazić albo on nie chce nic więcej weź sprawy w swoje ręce obserwuj, a jeśli nic się nie zmieni porozmawiaj z nim

mama

Post autor: mama » 16 lut 2017 15:37

Kto tam ich zrozumie, ja jakoś do tej chwili nie mogę.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 18 kwie 2017 07:41

Może jest trochę nieśmiały. Przejmij sama inicjatywę, jeżeli oczywiście chcesz to zrobisz, a piszesz, że byś chciała. W dzisiejszych czasach to normalne, ze kobiety mają inicjatywę, niektórzy faceci to mogą lubić.

Roberto

Post autor: Roberto » 18 maja 2017 10:08

Słyszałem o facetach, którzy są impotentami, a pomimo tego spotykają się z kobietami, pewnie dlatego, żeby coś sobie udowodnić. Kobieta jest trochę zdziwiona, że do niczego pomiędzy nimi nie dochodzi. Powiedziałbym samo życie.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 25 maja 2017 23:13

Ciekawa ta teoria o impotencji. Mogło rzeczywiście tak być, że to impotent, który pogrywał sobie z Tobą w ten sposób. Tak do końca to nie wiadomo dlaczego, motywacje mogą być przecież różne, a w głowie różne rzeczy mogą się też dziać.

Bella

Post autor: Bella » 03 cze 2017 15:27

Kto to by ich zrozumiał. Czasami się zastanawiam jakimi wartościami lub intencjami kieruje się mężczyzna? A może to jest zupełnie inny niezrozumiały dla kobiet gatunek i dlatego ich nie rozumiemy?

garsonka

Post autor: garsonka » 20 cze 2017 08:04

my nie rozumiemy ich, a oni nas. I takie to już jest zamknięte koło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ach ci mężczyźni”