Kuracja oczyszczająca na wiosnę

Przepisy i domowe specjały.
zuzia.gola

Re: Kuracja oczyszczająca na wiosnę

Postautor: zuzia.gola » 19 maja 2015 07:51

Na dietach oczyszczających warto pić zielone soki. Przydadzą się takie składniki jak sałata, jarmuż, awokado, szczaw. Do tego odrobina soku pomarańczowego, zblendować i wychodzi zdrowy i odżywczy koktajl.

KrystynkaJJ

Postautor: KrystynkaJJ » 14 lip 2015 17:27

Sposobów na to jak szybko schudnąć jest naprawdę wiele. Trzeba tylko wiedziec który z nich podziała właśnie na nasz. Obecnie jestem na etapie poszukiwania tego jedynego, właściwego sposobu. Wiem już teraz że aby schudnąć czeka mnie ciężka praca i wytrwałość.

nina_ky

Postautor: nina_ky » 16 lip 2015 08:50

Nigdy nie lubiłam tych sposobów na "szybkie" chudnięcie, ponieważ zazwyczaj jest ono niebezpieczne dla naszego organizmu.

klusora

Postautor: klusora » 20 lip 2016 09:45

nina_ky pisze:Nigdy nie lubiłam tych sposobów na "szybkie" chudnięcie, ponieważ zazwyczaj jest ono niebezpieczne dla naszego organizmu.

Dokładnie... więcej szkody niż pożytku....

cocochanel

Postautor: cocochanel » 18 mar 2017 19:11

O swój organizm trzeba dbać przez cały rok, a nie tylko na wiosnę. Ja po prostu staram się zdrowo odżywiać- to podstawa. Czasem jak po świętach mi się trochę przytyje to wprowadzam bardziej rygorystyczną dietę. Tej zimy dorzuciłam jeszcze do tego suplementy z agrestem indyjskim- Amlan Forte z Vital Progres, żeby szybciej schudnąć. Sezon bikini mi niestraszny :love:

Wróć do „Kulinaria”