Catering

Przepisy i domowe specjały.
Sanczeska

Catering

Post autor: Sanczeska » 11 paź 2017 14:58

Macie moze namiary na jakis dobry catering z Krakowa? Chcemy ze znajomymi zorganizować niewielką imprezę. Nikomu jednak nie chce sie gotować. W końcu zamówienie cateringu to dużo większa wygodna. Ważne jest by znaleźć firmę , która gotuje smacznie. Kogoś polecicie?

kubiaczka

Re: Catering

Post autor: kubiaczka » 29 paź 2017 10:17

Ja korzystałam z usług catering-arts.pl To bardzo fajna firma cateringowa. Mają rozbudowane menu, a nawet gotowe propozycje na takie imprezy. Dowożą na miejsce na terenie małopolski.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 16 lis 2017 21:06

Również poszukuję odpowiedniego cateringu ale mnie interesuje Zielona Góra. Chciałabym aby posiłki były zdrowe i odżywcze. Ostatnio coraz bardziej przykuwam uwagę do tego co jem i z większą dokładnością dobieram składniki. To na pewno wpłynie bardzo pozytywnie nie tylko na samopoczucie, ale także przede wszystkim na wygląd.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 lis 2017 11:16

Faktycznie, warto zadbać o takie detale. Przecież różne firmy przygotowują catering, który niekoniecznie smakuje klientom. Właśnie dlatego warto przekazywać informacje o takich firmach Gold Catering. Mi ich oferta bardzo przypadła do gustu. Myślę, że u Was będzie to wyglądało dokładnie tak samo.

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 25 lis 2017 23:53

Każdy zawsze zamawia normalne dania w cateringu a co z owocami? Ja na różnego rodzaju konferencje czy imprezy firmowe zamawiam jeszcze owocowy catering od firmy owocowakraina.pl. Mają fajne zestawy owocowe, Szczególnie w sezonie oferują smaczne i pożywne sałatki owocowe oraz kosze z owocami.

Suzana

Post autor: Suzana » 20 gru 2017 13:12

Bardzo dobry catering oferuje firma catering arts. Z tego co pamiętam obsługuja duże imprezy firmowe, konferencje, ale także wesela i domowe imprezy.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 30 gru 2017 22:19

Jest sporo firm, które oferują catering dietetyczny. Ja zamawiam od firmy Pogotowie Kulinarne. Firma zajmuje sie przygotowywaniem smacznych i dietetycznych posiłków oraz dostarczaniem ich pod wskazany adres. W ofercie maja diety od 1000 do 2000 kcal. Dania są świeże, urozmaicone i estetycznie zapakowane. Do każdej paczki dodana jest woda mineralna gratis.

neonka

Post autor: neonka » 14 sty 2018 12:36

Z Krakowa to nie znam ale jesli ktos jest z okolic Warszawy to smialo powiedziec moge ze nie ma lepszego cateringu jak macro bios bar. Posilki z produktow ekologicznych, pelnowartosciowe i smaczne i do tego szybki dowoz, idealne na obiad dla rodziny jak i na wieksza impreze

Awatar użytkownika
Hanna

Post autor: Hanna » 06 lut 2018 13:53

Sama zastanawiam się nad taką formą odchudzania, chociaż u mnie to bardziej chodzi o zdrowe odżywianie niż odchudzanie, ale parę kilko zawsze można zrzucić. Samemu nie ma się czasu ani często chęci by wymyślać jakieś fajne zdrowe dania, tylko rutynowo gotuje się "to co zawsze" i byle szybko i prosto. Może taki katering wychodzi trochę drożej od gotowania zwykłego obiadu, ale zyskujemy nie tylko czas, ale też zdrowe, zbilansowane i urozmaicone posiłki. Myślę, że na próbę zdecyduję się na jakiś, jeśli mi to podpasuje to będzie prawdziwa rewolucja :)

kewlar

Post autor: kewlar » 09 lut 2018 21:22

Bandzia pisze:
30 gru 2017 22:19
Jest sporo firm, które oferują catering dietetyczny. Ja zamawiam od firmy Pogotowie Kulinarne...
Jaka ta woda? Ostatnio chyba na stołach króluje Iwoniczanka? Szklana butelka, ładna i wygodna a przy tym zdrowa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”