Wspomaganie wyszczuplania

Przepisy i domowe specjały.
Larisa3

Re: Wspomaganie wyszczuplania

Post autor: Larisa3 » 29 cze 2017 19:40

Lato zbliża się dużymi krokami, a tyłek i uda jakby jeszcze zimowe... Widziałam, że w Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie są teraz duże letnie obniżki na zabiegi wyszczuplające, ja się chyba na coś skuszę. Moja bratowa korzystała z serii zabiegów ReduStim - miał on wpływ na całe ciało, bo polega na założeniu takiego specjalnego kombinezonu, który redukuje tkankę tłuszczową.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 12 lip 2017 09:18

Fajną opcją są też różne zabiegi kosmetyczne, którymi można się wspomóc. Polecam rzucić okiem na ofertę kliniki dream-med, gdzie znajdziecie świetne zabiegi zarówno na twarz, jak i na ciało. Jeśli chodzi o wyszczuplanie to wybór zabiegów jest ogromny. Na pewno chętnie Wam też doradzą w tej kwestii.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 18 lip 2017 08:39

A pijecie napary z ziół? One świetnie się sprawdzają jako wspomagacze odchudzania.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 lis 2017 10:22

Myślę że trzeba organizm oczyścić z toksyn. Właściwości oleju rycynowego sprawdzą się idealnie, jeśli potrzebujemy oczyścić nasz organizm z różnorakich toksyn. Trzeba przyznać, że jest to metoda, która sprawia, że naprawdę efektywnie będziemy w stanie radzić sobie z uzyskiwaniem pozytywnych efektów, poprawiających nasze zdrowie. http://www.med-online.pl/olej-rycynowy- ... asciwosci/ warto dowiedzieć się więcej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”