Wspomaganie wyszczuplania

Przepisy i domowe specjały.
gosh

Re: Wspomaganie wyszczuplania

Post autor: gosh » 16 gru 2015 09:39

No to gratulacje :) Ja zastanawiam się czy nie skorzystać z aplikacji na odchudzanie na telefon. Widziałam już kilka i mają fajne usługi. Przypominanie o posiłkach, dobieranie menu, kontakt z dietetykiem. Chyba się skuszę na którąś aplikację.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 17 gru 2015 11:36

Takie aplikacje są naprawdę bardzo pomocne w odchudzaniu bo pomagają wybrać odpowiednią dietę, podpowiadają jak ją zróżnicować i urozmaicić tak żeby była jednocześnie skuteczna i bezpieczna dla zdrowia. O skuteczności takich aplikacji przekonał się mój brat który rozpoczął przygodę z odchudzaniem online na happie.pl i zaczął efektywnie gubić zbędne kilogramy. To naprawdę bardzo pomocna i fajna opcja dla każdego.

klara1

Post autor: klara1 » 04 sty 2016 19:15

Ja się wspomagam tabletkami , suplementy diety therm line fast . Nie mam czasu na ćwiczenia czy szukanie co raz to nowych diet. Wiem , że z tymi tabletkami szybko schudnę oraz że nie uszkodzą mojego żołądka , ponieważ są na skladnikach naturalnych : pokrzywa , zielona herbata etc.

Coldi

Post autor: Coldi » 06 sty 2016 14:04

Słyszałam, że dobrym wspomagaczem jest piperyna.
Dużo na jej temat czytałam, ponoć bardzo dobrze wspomaga odchudzanie i jest po prostu zdrowa.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 07 sty 2016 18:34

U mnie żadne ćwiczenia ani diety nie pomagały - i tak był zawsze efekt jojo - do czasu, aż nie zdecydowałam się na zabiegi Redustim, czyli redukcji tkanki tłuszczowej. Wykupiłam w Vici Clinic w Krakowie serię dwunastu takich zabiegów za 2000 zł - dobra cena. W tej chwili jestem po trzech zabiegach, a efekty już są super widoczne.

bella91

Post autor: bella91 » 11 sty 2016 16:55

Na pewno nie warto łykac tabletek odchudzających - one tylko szkodzą i trują organizm. Jeśli chcesz schudnąć postaw na dietę i treningi chociażby w domu. Ja postanowiłam w tym roku wyglądac idealnie i zmieniłam już nawyki żywieniowe. Marzy mi się jeszcze zakup wyciskarki, żebym mogła w końcu robić domowe soki bez cuktu. Mam sokowirówkę ale strasznie dużo owoców się przez nią marnuje poza tym czytałam, że wyciskarka nie zabija witamin. Mam też juz plan treningowy i od jutra ruszam :D

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 15 sty 2016 17:08

Popieram przedmówczynię. Tabletki do niczego dobrego nie prowadzą. Ja nigdy nie brałam takich wynalazków i nie mam zamiaru. Wolę ograniczyć jedzenie i trochę się poruszać. Ostatnio dowiedziałam się tez, że istnieje coś takiego jak wczasy odchudzające. Moim zdaniem super sprawa - można poznać nowych ludzi, poprawić wygląd swojej sylwetki i pobyć nad morzem :)

martyna317

Post autor: martyna317 » 01 lut 2016 22:46

Spokojnie poczekaj na efekty. One na pewno przyjdą. A do tego możesz zainwestować w jakiś sprzęt sportowy. Rowery czy orbitreki są dobre a można też jak pada ćwiczyć w domku. I nie przesadzaj z dietami bo one niszczą organizm a śniadanie to podstawa aby mieć siłę w ciągu dnia.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 21 mar 2016 10:03

Dołączam się do poleceń Redustimu w krakowskiej Vici Clinic. Bardzo przyjemne zabiegi polegające na wyszczuplaniu całego ciała. Ja po serii dwunastu zabiegów mam 10 cm w pasie mniej. Obecnie przy zakupie całej serii 12 zabiegów dostajemy 20% rabatu :)

asia91g

Post autor: asia91g » 07 kwie 2016 20:15

Wiem jak ciężko jest schudnąć, dlatego uważam że zabiegi wspomagające pozbycie się nadmiernych kilogramów to dobre wyjście. Kiedy ja chciałam schudnąć to zaczęłam od diety, potem dodałam ćwiczenia, dużo ruchu. Efekty jednak mnie nie zadowalały , dlatego wybrałam się na zabieg zwany endermologią do instytutu urody w Warszawie, nie zapominając oczywiście o diecie i ćwiczeniach. To połączenie dało zadowalający efekt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”