Własna restauracja

Przepisy i domowe specjały.
ellasssaa8
Kontakt:

Własna restauracja

Post autor: ellasssaa8 » 01 lut 2018 07:29

jeśli prowadzisz własna restaurację musisz koniecznie pamiętać o tym aby podawać w niej dobrą kawę. Właśnie dlatego polecam Ci odwiedzić sklep jura-professional i sprawdzić ich ofertę. Dzięki rzetelnemu porównaniu wszystkich dostępnych modeli, na pewno będzie Ci łatwiej dokonać wyboru!

kobietapracujaca

Re: Własna restauracja

Post autor: kobietapracujaca » 01 lut 2018 12:48

Dobra kawa nie jest zła :)
Sama chcę wreszcie sprawić sobie ekspres.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 13 lut 2018 12:22

Profesjonalny ekspres w restauracji to podstawa sukcesu. Myślę, że możesz się też zastanowić nad jego wydzierżawieniem. Możliwości jest mnóstwo ale ekspres zawsze musi być pierwszej klasy.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 14 lut 2018 14:46

Taki ekspres w prawdziwej restauracji z krwi i kości i tak jest zaledwie kroplą w morzu potrzeb. Istnieje wiele istotniejszych urządzeń i to na Waszym miejscu właśnie na nich wolałabym się skupić. Trzeba pomyśleć przede wszystkim o wydajności pracy w lokalu, więc przydać się mogą przede wszystkim zmywarki, czy kuchnie gastronomiczne. Dzięki wysokiej wydajności takich urządzeń dużo łatwiej jest sobie poradzić z obsłużeniem sporej ilości gości każdego dnia.

;)
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018 11:17 przez CzarnaMamba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

88Mamusia77

Post autor: 88Mamusia77 » 19 lut 2018 11:55

Dobre wyposażenie, to podstawa. Bez tego nie da się zrobić porządnej restauracji, do której goście będą chętnie przychodzić. Moja siostra siedzi w tym biznesie i siłą rzeczy coś tam zawsze mi opowiada. Jak otwierała nową restaurację z chińskim jedzeniem, to miała problem z kupnem profesjonalnego naczynia do gotowania ryżu. Szukała sporo w internecie.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 20 lut 2018 15:51

Warto postarać się o to, aby dobra kawa będąca charakterystycznym elementem naszej restauracji zawitała do menu. Mam tu przede wszystkim na myśli zdjęcia, które z profesjonalnej sesji zdjęciowej mogłyby reklamować tego typu produkt. Specjaliści zajęli się czymś takim dla mojej restauracji w związku z czym zainteresowanie danym produktem dwukrotnie wzrosło!

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 25 lut 2018 15:42

Jeśli poszukujesz jakichś dobrych i porządnych podstaw do stołów to moim zdaniem bez wątpienia powinnaś od razu udać się na stronę dominova.com.pl . Tam znajdziesz najciekawsze propozycje w tym temacie. Wiem o czym mówię, bo sama prowadzę już kilka lat własną restauracje i doskonale zdaję sobie sprawę jak to wszystko wygląda. Sama zamawiałam u nich już wiele rzeczy i z wszystkich jestem zadowolona !

lana52

Post autor: lana52 » 28 lut 2018 04:43

Uważam, że własna restauracja może dać super dochody - musimy tylko smacznie gotować! Na początku prowadzenia działalności trzeba liczyć się z zakupem niezbędnego sprzętu, którego można dokonać chociażby poprzez sklep internetowy.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 26 mar 2018 10:48

Ja również miałam pewien epizod w swoim życiu, gdzie prowadziłam restaurację i to, co mogę Wam doradzić w tej kwestii, to jest to, żebyście stawiali zawsze na najlepsze produkty. Jeśli planujecie przyrządzać ryby czy owoce morza, to ta jakość będzie szczególnie istotna. Większość osób jedząc takie potrawy jest w stanie wyczuć czy produkt był dobrej jakości. Jeśli otwieracie biznes w Warszawie lub okolicach, to na pewno warto zapoznać się z ofertą firmy Paoloni, sprzedają oni właśnie ryby i owoce morza najlepszej jakości.

ubki

Post autor: ubki » 07 kwie 2018 16:37

Najważniejsze jest to, aby w takiej restauracji był sprzęt wysokiej jakości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kulinaria”