Blog

dremel

Blog

Post autor: dremel » 29 cze 2011 12:57

Monablue, jak sama o sobie pisze, jest „konserwatorem malarstwa i rzeźby polichromowanej”. Z wykształcenia nauczycielka, pasjonatka samodzielnego wykonywania biżuterii. Też jesteś osobą pełną pomysłów, dla której robótki ręczne nie mają tajemnic? Zapraszamy na pomyslodajnia.pl, stronę, która otworzy Ci nowe horyzonty. Blog, prowadzony przez naszą bohaterkę, ukazuje nawet najbardziej skomplikowane step-by-step, które stają się banalnie proste! To miejsce spotkań ludzi tak samo kreatywnych jak Ty!

QElements
Kontakt:

Re: Blog

Post autor: QElements » 16 lip 2011 15:20

Blog fajna rzecz, ja także prowadzę dwa choć nie mam czasu i tak naprwdę prowadzę jeden. Blog fajnie może wspierać stronę internetową, w której nie wprowadza się dużo zmian. zapraszam na swoje blogu dlaczegoplacze.wordpress.com i klockigwiazdki.wordpress.com

QElements
Kontakt:

Post autor: QElements » 16 lip 2011 19:08

ah jak ktoś by się blogowo chciał wymienić banerami to ja jestem zawsze chętna! :)

Awatar użytkownika
agrawa
Kontakt:

Post autor: agrawa » 27 lip 2011 18:59

Hej Magda, ja czytuję Twojego bloga dlaczegoplacze... Ciebie czasami na moim też widzę. Zapraszam wszystkie chętne do czytania. Poruszam sprawy czysto kobiece: ciąża, dziecko, macierzyństwo, obowiązki domowe, małżeństwo, praca zarobkowa.

teczowypajacyk

Post autor: teczowypajacyk » 08 kwie 2013 09:23

tak blog to swietny pomocnik reklamy ;) też prowadzę blog związany z moją przedsiębiorczością

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 01 kwie 2015 08:49

Blogi są bardzo dobrym nośnikiem reklamy a bloger ma zawsze wokół siebie zbudowaną społeczność. Warto aby blog był dobrze wypozycjonowany w internecie. Wtedy jest bardziej widoczny ma więcej wejść i wiadomo może się zgłosić więcej osób chcących coś zareklamować.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 03 cze 2015 11:01

Swoje opowiadania i doświadczenia przenoszę do Internetu i mam z tego niezłą frajdę, jest to po części sposób na życie. Od niedawna prowadzę bloga i wpłynęły mi na konto pierwsze pieniążki z tej "pracy". Już tłumaczę na czym polega zarabianie na blogu - po pierwsze content, po drugie stali odbiorcy i jeszcze wiele innych czynników, które są już słodką tajemnicą każdego blogera. :). Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze blogowanie :)

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 09 lip 2015 08:26

Blog w tych czasach, to bardzo dobry pomysł. Może stać się naszym sposobem na życie i głównym lub jedynym źródłem dochodu. Prowadzę kilka blogów i biorę udział w programach partnerskich i dzięki temu nie muszę pracować na etacie. Początki są trudne, ale wytrwali zarabiają na prawdę dużo.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 11 lip 2015 19:59

Dokładnie moim przedmówcy mają racje. Prowadzenie bloga może przynieść dużo dobrego. W tych czasach dobrze prowadzony blog może być podstawą do marketingu strony, czy sklepu w internecie. Warto o tym pamiętać. Blog ma też bardzo dobre przełożenie jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www i można go bardzo dobrze wykorzystać.

Freddy

Post autor: Freddy » 25 lip 2015 18:54

Dobry blog to moim zdaniem taki jak ten nianio.com.pl :) Znacie ? jeśli nie to warto przeczytać- napisany z poczuciem humoru, życiowy..jeden z moich ulubionych :) A jestem blogową"maniaczką" tzn do porannej kawy czytam blogi :D I często sie zdarza że jakiś przykuje moją uwagę na dłużej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”