aranżacja pokoi dziecięcych, projektowanie graficzne

lapstudio
Kontakt:

aranżacja pokoi dziecięcych, projektowanie graficzne

Post autor: lapstudio » 08 mar 2011 09:55

Drogie Mamy,
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia stron mojej pracowni, która zajmuje się:

- aranżacją wnętrz, ze szczególnym nastawieniem na pokoiki dziecięce
- projektowaniem graficznym (logo, broszury, ulotki, wizytówki, plakaty i wszelkie inne graficzne materiały promocyjne)
- projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych

Prowadzę również blogi, na które serdecznie zapraszam:
pokojdziecka.blogspot.com,
lapstudioblog.blogspot.com

Pracownia istnieje od niedawna, ale śmiało idziemy do przodu :) Zapraszam!

olgasza
Kontakt:

Re: aranżacja pokoi dziecięcych, projektowanie graficzne

Post autor: olgasza » 08 mar 2011 14:31

Serdecznie zapraszam do działu powitań i napisanie kilku słów o sobie :-)

Pastapasta

Post autor: Pastapasta » 28 mar 2013 11:55

Jak my urządzaliśmy pokój dzieciom to to była czysta przyjemność i frajda: kombinować, szukać, wybierać, kupować, zmieniać - niezapomniane przeżycie, i w zasadzie nie oddałabym tej czynności za nic w swiecie profesjonalistom.
Aranżację biura owszem, firmy owszem, salonu czemu nie - ale na pewno nie pokój dziecka) :)

Do biura wybieram teraz doniczki (być może takie technorattanowe), no ale gdybym miała wiecej kasy i czasu, to dałabym biuro do urządzenia ekspertom.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 30 wrz 2013 16:30

Czasami niewielkim kosztem można w pokoju dziecięcym wyczarować prawdziwe cuda. Świetnie do takich bajkowych aranżacji nadają się różnego typu naklejki na ścianę ( sama malować nie potrafię -no i naklejkowe postacie można zawsze w miarę jak dziecko zmienia swoje upodobania dostosowywać). W sklepie naklejaj.pl można znaleźć takie kolorowe dekoracje. Tematyka jest różnorodna, są na przykład dinozaury, safari, motywy bajkowe i bardzo fajne mierniki wzrostu.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 01 lut 2014 11:08

Z Szczecina mogę wam polecić biuro projektowania wnętrz i architektury Ecke.pl. Naprawdę dobre projekty, sprawdźcie sami na ich stronie internetowej. Pokoik dziecięcy w moim domu urządzili naprawdę świetnie.

ciotkaYS5k

Post autor: ciotkaYS5k » 13 lut 2014 20:20

Bardzo ładne projekty. Życzę studiu samych sukcesów! :clap:

antonina

Post autor: antonina » 26 maja 2014 13:42

ecke a nie szukasz może pracy dodatkowej? albo jakiś zleceń przez internet? dużo osób mogłoby pomóc ci tanio rozreklamowac twój sklep :)

mamaKama

Post autor: mamaKama » 15 sty 2015 20:37

green pisze:Czasami niewielkim kosztem można w pokoju dziecięcym wyczarować prawdziwe cuda. Świetnie do takich bajkowych aranżacji nadają się różnego typu naklejki na ścianę ( sama malować nie potrafię -no i naklejkowe postacie można zawsze w miarę jak dziecko zmienia swoje upodobania dostosowywać).
Naklejki to świetny pomysł :) można nawet utworzyć je z dowolnego zdjęcia, zrobionej samodzielnie grafiki czy też obrazka z sieci ;) Na fotoboard widziałam taką możliwość, własne zdjęcie można przerobić na naklejkę, fototapetę czy nawet wydrukować na płótnie :)

Anielica

Post autor: Anielica » 16 kwie 2015 15:11

Skorzystam z porad z Twoich blogów, bo inspiracji nigdy nie za wiele ale sama mam kreatywną dusze i lubie tworzyć dzieła - graficzne, jak i remonty poki, więc nie bede sobie odbierac tej przyjemności :)
Rachmistrzowie - doświadczenie i sumienność w sprawach podatkowych.

thunder

Post autor: thunder » 30 kwie 2015 15:53

Co do pokoi dziecięcych...ja mogę powiedzieć, że mi bardzo podobają się kreatywnie ozdobione ściany. Fajnym pomysłem są naklejki 3D, jak na przykład taka z tygrysem, która będzie świetną ozdobą w pokoju małego miłośnika zwierząt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”