Targi, festyny, itp.

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Marta Zych
Kontakt:

Targi, festyny, itp.

Post autor: Marta Zych » 16 sty 2013 23:07

Witam wszystkie Biznesmamy!

Będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące targów lub festynów, które będą się odbywały w najbliższym czasie (luty, marzec) w Warszawie lub okolicy. Poszukuję miejsca (wydarzenia), gdzie mogłabym reklamować swój biznes, tzn. rozstawić się ze swoim standem i reklamować produkty firmy, z którą współpracuję.

Coldi

Re: Targi, festyny, itp.

Post autor: Coldi » 10 maja 2015 14:40

Wybieram się na targi w Warszawie. W zeszłym roku byłam w Katowicach i największy szum zrobiło stoisko na którym promowana była książka Seksturysta Adama Amblera. W tym roku w Warszawie też będą więc jak będziecie widzieć dziewczyny w czarnych nikabach to właśnie one zajmują się promowaniem książki.

Freddy

Post autor: Freddy » 15 lip 2015 13:52

Dla mnie ciekawe były Targi Pracy. Dość długo dobrej pracy znaleźć nie mogłam i zaczęłam w takich targach uczestniczyć.

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 15 lut 2016 20:56

W marcu zbliżają się II Rodzinne Targi z Gwiazdami. Jest to impreza skierowana do rodzin z dziećmi. Na targach będą gry, zabawy dla rodzin, konkursy z nagrodami, loterie i wiele innych atrakcji. Całość organizuje KidZone http://kidzone.com.pl/, która promuje także inne przedsiębiorstwa z produktami dla rodziny, a także dla poszczególnych osób. Wszystko to sygnowane najwyższą jakością KidZone. Myślę, że warto spędzić tam czas rodzinnie, na wspólnej zabawie. Na pewno każdy będzie zadowolony.. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”