Organizacja konferencji

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Santek.N

Re: Organizacja konferencji

Post autor: Santek.N » 27 sty 2016 13:55

Katerina21 pisze:Moim zdaniem jedną z kluczowych kwestii przy organizacji konferencji jest wybór odpowiedniego miejsca. Sama miałam kiedyś okazję uczestniczyć w konferencji odbywające się w Lublinie.
To żałuj, że nie miałaś okazji uczestniczyć w konferencji odbywającej się w IBB Grand Hotel Lublinianka bo sam hotel wiadomo, że trzyma standard, ale konferencja to zawsze wyzwanie. Przyznam szczerze, że profesjonalne zorganizowanie konferencji to naprawdę wielka sztuka, a Lublinianka robi to świetnie. Jak nie kojarzycie miejsca to odsyłam http://www.lublinianka.com/konferencje chociaż nie sądzę, żeby ktoś z Lublina czy okolic nie słyszał o tym hotelu.

KociaczekPolski

Post autor: KociaczekPolski » 28 sty 2016 13:39

polecam centrum konferencyjne we Włocławku :) Portofino jest świetnym wyborem :)

arlett

Post autor: arlett » 31 sty 2016 10:28

Santek ma rację, zorganizowanie profesjonalnej konferencji to nie lada wyzwanie. Dlatego warto poszukać hotelu, który ma w tym doświadczenie. Sporo dobrego słyszałam o hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem. Tu masz pełną ofertę http://www.kasprowy.pl/konferencje Profesjonalnie podchodzą do klientów, zapewniają najwyższe standardy i atrakcyjne ceny. Myślę, że warto wziąć pod uwagę ten hotel.

rossa87

Post autor: rossa87 » 31 sty 2016 12:35

W Warszawie mogę polecić sale konferencyjne w Business Room Warszawa - lokalizacja lepsza być już nie może, do tego sale fajnie urządzone, wyposażone we wszystko, co potrzeba :)

ola80
Kontakt:

Post autor: ola80 » 31 sty 2016 13:45

No dobra sala.

Aśka Litek

Post autor: Aśka Litek » 01 lut 2016 22:47

Jeśli, chcesz zorganizować profesjonalną konferencję, najpierw musisz znaleźć odpowiedni hotel, taki jak np.ten - parkhotellyson.pl.

Miranda

Post autor: Miranda » 07 lut 2016 12:28

Wiadomo, że odpowiednia sala to podstawa ale też trzeba pamiętać o sprzęcie typu projektor, ekran itp. Z reguły przedstawia się jakieś slajdy więc dobrze mieć coś takiego. Jak się często organizuje konferencje warto kupić własny.

Azamag

Post autor: Azamag » 08 lut 2016 15:45

Jeżeli organizujemy konferencję, to uważam, że należy wynająć taką salę gdzie wszelkiego rodzaju sprzęt jaki będzie nam potrzebny do przedstawienia naszej prezentacji, jak również dostęp do internetu będzie nam zagwarantowany. Byłam ostatnio na konferencji w Gdańsku. Odbywała się ona w hotelu Hanza. Mieliśmy wynajętą sale „Amarylis”, która zapewnia ciszę i spokój ponieważ jest oddalona od części hotelowej. Sala przestronna, klimatyzowana. Ze spokojem pomieściła grono 50 osób. W przerwie mieliśmy zapewniony bufet z pysznym ciastem. Miło wspominam ten służbowy wyjazd.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 25 lut 2016 07:31

Zależy w jakim mieście chcesz zorganizować konferencję. Aczkolwiek jak wyżej zostało napisane, większość hoteli ma już swoje sale konferencyjne. Latem uczestniczyłam w szkoleniu zorganizowanym w Poznaniu w Hotelu Ikar w Poznaniu - podaję zainteresowanym link. Było nas ok. 80 osób, zaś pomieścić sala mogła prawie 300 osób.

iksik87

Post autor: iksik87 » 27 lut 2016 22:31

A co z oprawą konferencji? Teraz na czasie są multimedia - interaktywne prezentacje na dużych ekranach dotykowych, hologramy, wirtualny prezenter itd. Możecie zobaczyć zresztą takie rozwiązania na stronie alphavision.pl, ta firma zna się na nich jak mało kto :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”