Organizacja konferencji

Wiesz o czymś, daj nam znać!
anna_ka

Re: Organizacja konferencji

Post autor: anna_ka » 02 lip 2017 21:03

Jeśli planujecie zorganizowanie konferencji to najlepiej nie brac się za to samodzielnie tylko zlecić organizację doświadczonej firmie. Ja kilka razy korzystałam z usług firmy Hulakula. Zajmują się profesjonalnie przygotowaniem eventów i konferencji dla firm. Tak naprawdę o nic nie trzeba się martwić. Szukają miejsca, organizują catering i obsługę. Dla nas pozostała już tylko cześć merytoryczna.

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 21 sie 2017 21:47

Jeśli chodzi o konferencje w Lublinie, to ja mogę podrzucić fajną lokalizację, dokładniej jest to hotel Huzar. Naprawdę dojazd jest świetny, szczególnie dla osób, które przyjeżdżają spoza Lublina i nie znają tego miasta.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 29 sie 2017 21:47

Podstawową kwestią w przypadku urządzania konferencji jest znalezienie odpowiedniego miejsca na jej przeprowadzenie. To już połowa sukcesu, bo ludzie też na podstawie miejsca będą wydawali swoje opinie na temat konferencji. Mogę polecić świetny hotel, który idealnie nadaje się do tego celu: bayjonnhotel.pl. Hotel luksusowy, pełen komfort więc nikomu niczego nie zabraknie. Każdy z pewnością doceni, że zorganizowaliście konferencję, w tak cudownym miejscu.

anja87

Post autor: anja87 » 31 sie 2017 11:03

ja mogę ci polecić w toruniu filmar 4 gwiazdkowy z naprawdę dobrą restauracją, warto zadzwonić i sprawdzić czy mają jeszcze wolne miejsca :) poza tym pamiętaj że im lepszy hotel tym więcej rezerwacji więc trzeba z wyprzedzeniem je robić.

Awatar użytkownika
gosiak83

Post autor: gosiak83 » 06 paź 2017 09:15

Zgadzam się,że przygotowanie konferencji lepiej oddać w ręce osób, które się na tym znają. Ja miałam okazje organizować trzy konferencje - dwie samodzielnie i jedną z pomocą firmy http://www.whatevent.pl/. Bez porównania. Po tej trzeciej konferencji zobaczyłam ile błędów i niedociągnięć popełniałam, ile rzeczy można było zrobić lepiej. Oni zajęli się nagłośnieniem, noclegiem, nawet pomogli w doborze prelegentów. Full obsługa jednym słowem, a ja miałam kilo stresu mniej ;)
"Świat nie jest instytucją zajmującą się spełnianiem życzeń."

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 06 paź 2017 18:32

A tak przy okazji chciałabym zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. To ważna okoliczność dla przedsiębiorstw z regionu reprezentujące różne branże. Warto tam być, ja na pewno pojadę.

mamaja

Post autor: mamaja » 10 paź 2017 12:46

Generalnie w Polsce jest sporo interesujących miejsc, gdzie taką konferencję można zorganizować. Na Kaszubach godnym polecenia miejscem jest hotel Czardasz http://www.czardasz.pl/konferencje. Do dyspozycji gości 2 komfortowe, klimatyzowane sale, które spokojnie pomieszczą nawet do 300 osób. Pełne wyposażenie multimedialne, strzeżony parking i piękny ogród wokół obiektu ( można zorganizować ciekawe zabawy team buildingowe ).

malla

Post autor: malla » 10 paź 2017 16:30

Miejsce gdzie odbywa się konferencja jest niezwykle ważne ale moim zdaniem warto też zadbać o odpowiednie wyposażenie takie jak odpowiednie namioty reklamowe czy flagi z logo firmy lub konkretnego produktu. Ciekawą ofertę tego typu dodatków eventowych znajdziecie w http://inventini.com/dodatki-eventowe/. Szeroka oferta, przyzwoite ceny i szybka realizacja zamówień. Miał ktoś już okazję korzystać z ich usług ?

margo903

Post autor: margo903 » 11 paź 2017 23:41

Jak organizować szklenia i jak zostać dobrym szkoleniowce dowiecie się u nich https://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Od lat zajmuj a się to tematyką i wiedza zdobyta u nich jest najcenniejsza. Na stronie znajdziecie dokładną rozpiskę kiedy i gdzie znajdują się poszczególne warsztaty.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 12 paź 2017 13:51

Jasna sprawa, musicie bardzo dokładnie wybierać miejsca, w których chcecie zorganizować konferencję. Świetnie w tej roli sprawdza się sala konferencyjna pod Warszawą. Dzięki jej położeniu, dojazd nie będzie stanowił problemu dla gości z całego kraju. To ważna sprawa, nie bagatelizujcie tego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”