Sale weselne - wyszukiwarka

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Sale weselne - wyszukiwarka

Post autor: Kinders44 » 17 lis 2015 08:45

Witam. Chciałabym się zapytać co sądzicie o salach weselnych, które można znaleźć w Internecie? Czy rzeczywiście są aż tak atrakcyjnie, jak zachwalają to osoby w sieci? Moja bliska przyjaciółka jest w trakcie poszukiwań i trafiła na to miejsce: http://www.eventime.info - na tej stronie znajdują się sale z całej Polski, dość ekskluzywne. Jak myślicie? Czy nie wyda tam majątku?

CzystaMoc

Re: Sale weselne - wyszukiwarka

Post autor: CzystaMoc » 27 kwie 2016 10:31

Według mnie jak ktoś szuka sali na wesele, to w pierwszej kolejności kieruje się opiniami a nie wyszukiwarką. Kiedy ja brałam ślub, było wiadome, że w Rzeszowie najlepsza sala jest w Blue Diamond i nie była nam potrzebna żadna wyszukiwarka, bo wszyscy bardzo chwalili to miejsce.

Coldi

Post autor: Coldi » 13 maja 2016 22:48

Według mnie najlepiej jest korzystać z takich portali jak ten weselewawa.pl, bo wszystko mamy w jednym miejscu.
Atrakcje na wesela, zaproszenia, sale, catering, samochody, fotografa i wiele innych rzeczy. To spore ułatwienie dla każdych młodych ludzi którzy organizują wesele :)

biedroska

Post autor: biedroska » 03 cze 2016 13:20

ja z żadnej wyszukiwarki n ie korzystałam ale na świetne miejsce udało mi się trafić. w sensie pomagałam siostrze znaleźć opowiednią salę na jej wesele i znalazłyśmy hotel Delfin w Białej Podlaskiej, mega duża sala nawet na 300 gości. Lokalizacja bardzo dobra, łatwy dojazd, a przede wszystkim pracownicy tam bardzo pomocni i zyczliwi

Nypotia

Post autor: Nypotia » 13 cze 2016 18:38

Na slubi.pl jest fantastyczna wyszukiwarka ślubna. Ten portal ma też świetne forum.Ja kocham tę stronę, bo to olbrzymia baza ślubnej wiedzy.

Jenifer

Post autor: Jenifer » 17 sie 2016 13:58

W moim przypadku zdjęcia na stronie internetowej sali weselnej były wiarygodne. Okazało się nawet, że w rzeczywistości wystrój sali prezentuje się jeszcze lepiej.
Moje wesele odbyło się w tym hotelu hotellord.pl
Wszyscy byli zachwyceni. Ocena całkowita 6 na 6.
Pyszne menu, doskonała obsługa. Wszystko na tak.

aga77

Post autor: aga77 » 27 sie 2016 20:22

A co powiecie na wesele w pałacu? Super sprawa, ponieważ jest to marzenie myślę, że wielu z nas. Sprawdźcie sobie tę ofertę: wesele Radom. Prezentuje się naprawdę świetnie. Dzięki temu można mieć ekskluzywne wesele, z którego będziemy w pełni zadowoleni.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 30 sie 2016 12:24

Teraz praktycznie każda sala weselna reklamuje się w Internecie, ale wiadomo, że po prostu trzeba ją zobaczyć na żywo bo inaczej ciężko podjąć decyzję. Jeśli szukacie fajnej sala weselna Kraków, z dużymi możliwościami, przestrzennej to polecam sprawdzić sobie salę w centrum-biznesu.eu :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 30 sie 2016 15:28

Osobiście jestem zdania, że dobrze iż dzisiaj wszystko co jest niezbędne do organizacji udanego wesela możemy znaleźć w sieci. Kiedy ja wychodziłam za mąż, nie było aż tak łatwo. Na szczęście czasy się zmieniły i jeżeli chcemy kupić wszelkiego rodzaju akcesoria weselne, mamy możliwość nabycia online. Nawet ostatnio widziałam świetne winietki i powiem szczerze, że sama chętnie kilka z nich bym wybrała:) , a co najważniejsze są one dostępne w nader atrakcyjnych cenach.

kasia567
Kontakt:

Post autor: kasia567 » 13 paź 2016 09:30

Najlepiej przy wyszukiwaniu sugerować się opiniami innych, popytaj znajomych, poczytaj opinie w internecie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”