Sale weselne - wyszukiwarka

Wiesz o czymś, daj nam znać!
ciocia ela
Kontakt:

Re: Sale weselne - wyszukiwarka

Post autor: ciocia ela » 18 gru 2016 15:48

zgadzam się, że internet jest najlepszym źródłem, bo nikt go nie cenzuruje :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 08 sty 2017 22:46

Jak najbardziej możesz zacząć poszukiwania lokalu na wesele od przejrzenia wizytówek sal w internecie, ale potem koniecznie odwiedź wybrane sale na żywo. Ja ze swojej strony chciałam Ci podpowiedzieć salę w Best Western Efekt Express w Krakowie. To bardzo elegancka sala na przyjęcie weselne.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 11 sty 2017 16:42

Tutaj saleilokale.pl jest bodajże największa wyszukiwarka sal i lokali w kraju - w bazie mają tam kilka tysięcy różnych obiektów, od domów weselnych, hoteli i restauracji po dworki, pałace i zamki, także wybór jest ogromny, każda znajdzie tam coś dla siebie.

łucja99

Post autor: łucja99 » 30 sty 2017 20:26

Można w google dobrą salę znaleźć. Polecam sobie zobaczyć galerię i ofertę restauracja Blue Cactus :) Miejsca jest na 250 gości weselnych, kwota jaką się daje za osobę to coś ponad 200 zł więc to nie tak dużo jak na Warszawskie warunki. Ogród, parking jak i plac zabaw na wyłączność gości :)

Hokus

Post autor: Hokus » 10 lut 2017 14:18

To od siebie też polecę portal wesele123, oczywiście z wyszukiwarką :D

Glownia

Post autor: Glownia » 28 lip 2017 01:48

A mnie spodobał się pomysł wesela w plenerze. Nawet ślub można dziś wziąć poza kościołem. mamy takie swoje zaczarowane miejsce na wsi. Wszystko wskazuje na to, że tam będzie najlepiej Okazuje się, że dziś można wynająć wszystko, co potrzeba do zorganizowania nawet bardzo dużej imprezy w terenie. Namioty dostosowane do potrzeb konkretnej imprezy można wypożyczyć z trans-hall.com.pl.
Obrazek

Szymonka

Post autor: Szymonka » 01 wrz 2017 17:11

Ja w Krakowie uwielbiam Białą Różę - niby to kuchnia polska ale w bardzo nowoczesnym wydaniu. Rosół i kogel mogel czyli potrawy, które serwowały nam babcie jeszcze nigdy nie były tak pyszne (z całym szacunkiem i miłością do babci) i tak... no właśnie, nowoczesne. Miejsce jest po prostu pyszne i trzeba je spróbować tym bardziej, że wiele razy na pewno je mijacie, choćby będac ba Rynku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”