Targi dziecięce

Wiesz o czymś, daj nam znać!
Mavero

Re: Targi dziecięce

Post autor: Mavero » 14 kwie 2010 11:55

Witam serdecznie!
Dopiero dziś zapisałam się na forum BiznesMamy.pl i znalazłam wątek dotyczących targów.
Właśnie otwieram swój mały biznes (nosidełko dla dzieci) i myślę o uczestnictwie w targach czerwcowych M&B 2 albo innych organizowanych w Warszawie. Przypadkowo znalazłam ten wątek na forum i pomysł na dzieleniem się metrażem stoiska. Wiem, że to już bardzo późno aby zgłaszać swój udział w takim przedsięwzięciu ale może dysponują jeszcze Panie kawałkiem stoiska? Są jeszcze wolne boksy na w.w. targi ale ceny są zaporowe jak na nowopowstający biznes no i metraż za duży :-(

Będzie wdzięczna za odpowiedź.

Kama

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 14 kwie 2010 17:33

Mavero pisze:Witam serdecznie!
Dopiero dziś zapisałam się na forum BiznesMamy.pl i znalazłam wątek dotyczących targów.
Właśnie otwieram swój mały biznes (nosidełko dla dzieci) i myślę o uczestnictwie w targach czerwcowych M&B 2 albo innych organizowanych w Warszawie. Przypadkowo znalazłam ten wątek na forum i pomysł na dzieleniem się metrażem stoiska. Wiem, że to już bardzo późno aby zgłaszać swój udział w takim przedsięwzięciu ale może dysponują jeszcze Panie kawałkiem stoiska? Są jeszcze wolne boksy na w.w. targi ale ceny są zaporowe jak na nowopowstający biznes no i metraż za duży :-(

Będzie wdzięczna za odpowiedź.

Kama

Ja niestety nie będę w Wawie tylko w Gdańsku i wzięłam całe stoisko dla siebie :mrgreen: , towaru mam dużo i niestety nie będę mogła się podzielić. Jeśli jednak, któraś z Was chce "wyłożyć" swoje ulotki na targach Brzuszek i Maluszek w Gdańsku za tydzień 24-25 IV to czekam na kontakt artkominki@wp.pl Mam jeszcze troszkę ulotek e-smoczka, miniArt więc oczywiście zabiorę ze sobą :) Nie przewiduję więcej niż 1000 odwiedzających więc nie szalejcie z drukarniami :)

I do zobaczenia na targach - stoisko "medyczny dla dzieci" BabyAir :)

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 14 kwie 2010 17:35

r0sie pisze:Ostatnio dostałam nowe propozycje...

r0sie będziesz w Gdańsku? 24-25 ?

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 15 kwie 2010 10:43

curly pisze:
r0sie pisze:Ostatnio dostałam nowe...

Nie, nie wybieram się.
Dzięki, że pomyślałaś o moich ulotkach.
Ania

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 15 kwie 2010 17:41

Targi powyższe "Brzuszek i Maluszek" w Gdańsku przeniesione na 15-16 maja a BabyCare na czerwiec, z wiadomych powodów
:( [*]

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 12 maja 2010 17:56

My też będziemy na tych targach. Zapraszamy.

Curly, cieszę się, ze w końcu się poznamy :D

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 12 maja 2010 20:53

ekomummy pisze:My też będziemy na tych targach. Zapraszamy.

Curly, cieszę się, ze w końcu się poznamy :D

hihih ja już dzisiaj towar wysłałam i właśnie skończyłam się pakować, jutro wyjeżdżam do Gdańska :)

do zobaczenia ukochana ............. ;) :lol:

Kontakt:

Post autor: karma » 13 maja 2010 05:37

Smoczek tez będzie na targach Brzuszek i Maluszek :)
więc widzę, że zapowiada się silny skład BM :lol:
Niestety ja nie będę uczestniczyć w nich osobiście ale moja połowica smoczkowa będzie nas reprezentować :D

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 13 maja 2010 13:24

dziewczyny, ja tez miakam byc, ale przesuniecie terminu targow uniemozliwia mi uczestnictwo, bo akuart w tym terminie wyjezdzam na impreze rodzinna... A szkoda, moznaby poplotkowac przy okazji targow..
Zamierzam jednak zajrzec przelotem :)

Adriana

Post autor: Adriana » 15 maja 2010 18:34

Lubię Targi MOther&baby.W zeszłym roku szukałam tam kontaktów a firmami, bo planowałam założenie sklepu interetowego i powiem szczerze,że brakowało mi asortymentu z art.ekologicznymi rzeczami, było niewiele, a tu ekomaluch będzie:)Z chęcią wpadnę do Wrocławia,ale jeszcze nie z wystawianiem się...
Super że będzie więcej eko;)

Pozdrawiam

Adriana

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”