Targi dziecięce

Wiesz o czymś, daj nam znać!
curly
Kontakt:

Re: Targi dziecięce

Post autor: curly » 18 maja 2010 17:57

Wróciłyśmy z targów i .... :lol:

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 18 maja 2010 23:39

i ja tam odrobinę byłam:) przelotem, a własciwie przejazdem:)
obejrzałam stoiska BMmamowe,
osobiście widziałam się z 1/2 Smoczka:)
i Magdą:)

a czy powinnam żałować, że nie byłam... :P

mam newsa TARGI BabyCare w Gdańsku przeniesione na wrzesien, o ile się odbędą... jeszcze ciepła informacja

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 19 maja 2010 16:20

adka pisze:i ja tam odrobinę byłam:) przelotem, a własciwie przejazdem:)
obejrzałam stoiska BMmamowe,
osobiście widziałam się z 1/2 Smoczka:)
i Magdą:)

a czy powinnam żałować, że nie byłam... :P

mam newsa TARGI BabyCare w Gdańsku przeniesione na wrzesien, o ile się odbędą... jeszcze ciepła informacja

No jeśli chodzi o stoiska to ekomummy czyli ekomaluch to wyższa szkoła jazdy targowej (chociaż zarzekała się, że pierwszy raz na targach) ;) Stoisko mieli śliczne, stylowe z pomysłem - gratulacje. Mam nadzieję, że jakąś fotkę zobaczycie na forum, aby podziwiać :D

Ale generalnie niestety tego organizatora targów nie polecam - nie mam najlepszych wrażeń... nie wiem jak reszta Mam. Oczywiście mam na myśli sprawy organizacyjne itp.

Kontakt:

Post autor: karma » 20 maja 2010 10:02

Smoczek pierwszy raz był na targach więc wielkiej skali porównawczej nie mamy :?
Zastanawiam się czy bardziej obyte targowo BM mogą podzielić się wiedzą - jak wiadomo Brzuszek i Maluszek był po cenach promocyjnych - dzięki temu ze sprzedaży wyszłyśmy na swoje ale jak wygląda sytuacja gdy Targi kosztują 2500 zł lub np. 5000 zł? Czy przy takich cenach udaje się wam "utargować" takie pieniądze? Czy też są one traktowane przez was wyłącznie jako promocja i szansa nawiązania póżniejszych kontaktów? Mam nadzieje, ze nie są to zbyt osobiste pytania - po prostu chce trochę podyskutować na tematy targowe i doświadczenia z tym związane :?

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 23 maja 2010 22:20

My też wróciliśmy i też pierwszy raz byliśmy na targach. Zajęło nam trochę złożenie tego naszego stoiska :). Curly, cieszę się, że podobały Ci się nasze drzewka :).

Cieszę się jeszcze bardziej, że udało mi się Was poznać osobiście.

Pozdrowienia,
Magda

targizabawek

Post autor: targizabawek » 28 maja 2010 13:48

Wszystkim, którzy nie mają jeszcze planów na jesień proponuję Targi Gier i Zabawek "Games&Toys".
8-10 października w Łodzi. Zapraszam

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 05 cze 2010 13:28

Dziewczyny, jakie wrażenia z targów warszawskich na expo??
Podzielcie się z nami.
Ania

Kontakt:

Post autor: karma » 07 cze 2010 22:56

Przepraszam, że tyle czasu zajęło zajęcie stanowiska w sprawie targów Świat dziecka ale ostatni okres jest dosyć trudny :?
Targi dla mnie zaczynaja byc przedsięwzięciem "przereklamowanym" - w konkretnym przypadku targów Świat Dziecka - oczekiwałam odwiedzających z branży dziecięcej - gdyż założenia było takie, ze sa to targi branżowe. Niestety odwiedzający raczej nie dopisali a co za tym idzie pojawiło się uczucie, że organizatorom przede wszystkim zależało na ściągnieciu jak największej ilości pieniędzy od wystawców, zaoszczędzeniu na promocji i wielkiej wierze, że jakoś to będzie i .... jakoś było. Ja na chwile musze odpocząć od tego wszechogarniającego jakoś. :evil:

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 08 cze 2010 16:12

karma pisze:Przepraszam, że tyle czasu zajęło zajęcie stanowiska w sprawie targów Świat dziecka ale ostatni okres jest dosyć trudny :?
Targi dla mnie zaczynaja byc przedsięwzięciem "przereklamowanym" - w konkretnym przypadku targów Świat Dziecka - oczekiwałam odwiedzających z branży dziecięcej - gdyż założenia było takie, ze sa to targi branżowe. Niestety odwiedzający raczej nie dopisali a co za tym idzie pojawiło się uczucie, że organizatorom przede wszystkim zależało na ściągnieciu jak największej ilości pieniędzy od wystawców, zaoszczędzeniu na promocji i wielkiej wierze, że jakoś to będzie i .... jakoś było. Ja na chwile musze odpocząć od tego wszechogarniającego jakoś. :evil:

wyjątkowo empatycznie współczuję, zwłaszcza, że po "brzuszku" miałam identyczne odczucie. Jak z rabatem to byle jak :evil:

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 08 cze 2010 20:02

curly pisze:
karma pisze:Przepraszam, że tyle czasu zajęło zajęcie stanowiska w sprawie targów Świat dziecka ale ostatni okres jest dosyć trudny :?

wyjątkowo empatycznie współczuję, zwłaszcza, że po "brzuszku" miałam identyczne odczucie. Jak z rabatem to byle jak :evil:

Powiem Wam, że to samo dotyczy większości targów artystycznych i rękodzieła niestety. Nie wiem do czego to doprowadzi organizatorów, ale chyba do niczego dobrego..
Ania

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”