IT Future Expo

Wiesz o czymś, daj nam znać!
karolka80

IT Future Expo

Post autor: karolka80 » 17 lip 2016 20:28

Dzielicie się tutaj namiarami na ciekawe wydarzenia - targi, konferencje itp. Dzisiaj informacja ode mnie, myślę, że wiele osób może zainteresować. Dlaczego? Bo w wielu wątkach biznesowych pojawia się pytanie: jak usprawnić działanie firmy / podnieść konkurencyjność / wydajność itp. A odpowiedź jest często jedna, i o tę kwestię też wiele osób tutaj pyta - rozwiązania IT. Aplikacje, programy, systemy itp. Jest ich całe mnóstwo! A wiele z nich będziecie mogli lepiej poznać podczas targów IT Future Expo. Już tutaj o nich pisałam, bo są odpowiedzią na naprawdę wiele z Waszych pytań. Ale też widziałam, że sporo osób pyta o same targi, czy warto itp. Moim zdaniem jak najbardziej. Są to największe targi branży informatyczno-technologicznej w Polsce i na dodatek są zupełnie za free :) Dedykowane są nie tyle innym osobom z branży, co właśnie przedsiębiorcom, którzy szukają rozwiązań dla siebie. Ja się wybieram, bo będzie ciekawie. I Was też zapraszam :) A zainteresowanych odsyłam na stronę, żeby się zapoznać z agendą: http://warszawa.itfuture.pl

rossa87

Re: IT Future Expo

Post autor: rossa87 » 23 lip 2016 14:00

Faktycznie teraz biznes się bardzo zmienia. Bez internetu i rozwiązań informatycznych niewiele biznesów w ogóle może funkcjonować.. Nawet drobne biznesy typu szewc i krawcowa się digitalizują, bo inaczej trudno by było w ogóle taki punkt znaleźć! Oczywiście jest to dostosowane do tego, jaki biznes się prowadzi, bo krawcowej wystarczy informacja w Google Maps i prosta strona z cennikiem, ale już w dużych przedsiębiorcach działania e-marketingowe się na dużo większą skalę, ale też różne narzędzia IT się przydadzą, np . systemy ERP. Moim zdaniem jest to przyszłość, przed którą nie uciekniemy, dlatego warto się uczyć, obserwować, jak to ewoluuje no i dobierać umiejętnie te narzędzia, żeby spełniały swoją rolę. Takie targi, jak IT Future Expo, to świetna okazja, żeby się więcej dowiedzieć. Sama się wybiorę chętnie, bo po prostu mnie to interesuje. Myślę, że warto taki event polecać, tym bardziej, że jak piszesz jest bezpłatny wstęp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”