Festyny

Wiesz o czymś, daj nam znać!
adka
Kontakt:

Festyny

Post autor: adka » 28 cze 2010 11:08

co prawda piszę już po imprezie, ale podaję Wam pomysł do wykorzystania- pytajcie o możliwość zrobienia stoiska na lokalnych festynach.
Ja własnie wczoraj (27.06) w niedzielę brałam udział w festynie dzielnicy.
I była to okazja do pokazania produktów, nazwy firmy i pogadania z klientkami- było kilka moich pań, które już wcześniej kupowały, pojawiły się też takie, które po powrocie do domu weszły na stronę i kupiły- 2 panie.
Przy okazji rozdałam trochę wizytówek- może i one przyniosą efekty.

A że pogoda dopisała (i znajomi)- było super:)

nemhain
Kontakt:

Re: Festyny

Post autor: nemhain » 28 cze 2010 16:46

Fajna sprawa, byłam w ubiegłym roku na festynie Świątecznym i było naprawdę duże zainteresowanie i kilka klientek zdobyłam :)

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 29 cze 2010 11:36

Ja też bywałam ostatnio na lokalnych kiermaszach.
Zaleta dla mnie jest taka, że ogólnie impreza jest zwykle mniejsza i każdy straganik jest lepiej widoczny i nie ginie w tłumie. Często płaci się mało lub wcale za rozstawienie stoiska. Stali klienci zaproszeni do odwiedzin często przyjeżdżają aby zobaczyć towar na żywo, czasem kupują więcej niż planowali przez Internet.
Wszystko jest bardziej na luzie i liczy się też dobra zabawa np. dla dziecka na pikniku sąsiadującym z kiermaszem :)
Wady są takie, że mniej ludzi jednak ogólnie odwiedzi stoisko.
Jednak uważam, że należy się pokazywać, im częściej tym lepiej. Ja ostatnio wybieram sobie jedną w roku dużą imprezę do obskoczenia + kilka mniejszych, tego właśnie typu.
Ania

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 30 cze 2010 07:34

No widzicie, taka mądra a taka głupia :shock:
Czemu nie pomyślałam o tym? Chyba dlatego, że festynów (takich ze starganami) we Wrocku jak na lekarstwo i asortyment mam średnio festynowy... nie wiem.. ale dzięki Waszym opiniom z pewnoscią zerknę na temat :D
Dzięki ;)

adka
Kontakt:

Post autor: adka » 03 lip 2010 16:32

Mój asortyment też jest średnio festynowy
( i gapa ze mnie, bo 2 dni przed festynem skończyły mi się klocki od Magdy i nie zdążyłam domówić..)
ale LOGO było:),
pogadałam z klientkami,
z tymi potencjalnymi też,
poza tym zyskałam nowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 08 lip 2010 14:38

Rzeczywiście, towar powinien być 'festynowy' ;)
U mnie np. najlepiej sprzedają się książeczki dziecięce, za to w internecie sprzedaję ich dużo mniej.
Ania

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”