Targi, targi, targi....

Wiesz o czymś, daj nam znać!
curly
Kontakt:

Re: Targi, targi, targi....

Post autor: curly » 22 sie 2010 14:53

Wiem Aniu,

just kidding :lol:

Awatar użytkownika
ekomummy

Post autor: ekomummy » 26 sie 2010 10:45

nemhain pisze:Za 2 tygodnie nasze pierwsze targi i zastanawiam sie co jeszcze zrobić żeby dobrze wypaść. Ulotki wydrukowane, wizytówki też, ekologiczne torebki na produkty czekają żeby w nie pakować i sprzedawać. Wystrój już mam w głowie, meble zdecydowaliśmy się wypożyczyć u organizatora.
Na dodatek w sobotę i w niedzielę mam wykład o chustach na scenie i jak każda chyba kobieta nie wiem w co się ubrać :lol:
jak oglądam zdjęcia w Branży Dziecięcej to większość wystawców elegancka, co o tym sądzicie? Biała bluzka, czarne spodnie są oki czy to przesada jednak?
Wieczorem będzie bankiet, iść na niego czy wrócić do domu i nabrać sił na drugi dzień?
Co jeszcze jest ważne? To nasz debiut i wszelkie rady wskazane :)

Miłego weekendu :)
Na bankiet idz :). Pamietaj o folii, tasmie i nozyczkach. Warto wziasc tez wode i cos do jedzenia bo brakuje na to czasu. I wygodne buty :). Bo dlugi dzien Cię czeka :).

Powodzenia! W niedziele pewnie wpadniemy.
Pozdrawiam,

Kontakt:

Post autor: karma » 26 sie 2010 16:39

Moim zdaniem nie czarno-białe ubranie :!:
Pamiętaj, ze masz przyciągnąć wzrok a kolor zrobi to najlepiej ;)
To ma być show i skojarzenia ze noszenie w chustach to przyjemność i radość a kolor czarno-biały kojarz się z czymś bardzo urzędowym :roll: a nie pro rodzicielskim.

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 27 sie 2010 12:56

Do której godziny w niedzielę będą trwały Targi Moje Dziecko?
Jak pogoda dalej będzie taka niefajna jak jest teraz to pewnie też wpadniemy na ten największy plac zabaw w Warszawie ;) a przy okazji sobie pobuszuję na stoiskach :)
Ania

nemhain
Kontakt:

Post autor: nemhain » 27 sie 2010 22:48

10- 17 zapraszamy :D

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 28 sie 2010 00:39

O, dzięki!
Ania

olciapomor

Post autor: olciapomor » 03 mar 2015 23:23

Warto podczas targów czy konferencji zadbać o wygląd dłoni i paznokci. Jest super promocja -> -50% na manicure więc super okazja do zadbania o siebie :)

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 03 kwie 2015 18:44

A może jednak warto skorzystać z oferty wynajęcia hostess. Pomogą Ci na stoisku i zaproszą gości targowych na wykład, może rozniosą ulotki. Myśmy niedawno wynajmowali dziewczyny z Agencja hostess Hostessima. Bez problemu nauczyły się co mówić o produktach i lepiej im to wychodziło niż pracownikom firmy.

whitegreen80

Post autor: whitegreen80 » 16 kwie 2015 09:53

Gorąco polecam targi Street Food Festiwal w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 217 - obecnie największy w Polsce zlot food trucków. W mieście Łódki stało się już tradycją organizowanie imprez pod znakiem slow food. Wybór przysmaków jaki oferują food trucki jest przeogromny - począwszy od tradycyjnych amerykańskich burgerów, tradycyjne polskie pieczywo (chleb ze smalcem domowej roboty) po street wege sałatki ;)
Nowością na najnowszej edycji będą dania Food Boutique w cenie 5 zł, czyli zapowiada się wielka degustacja ;)

Mariota

Post autor: Mariota » 05 maja 2015 16:43

Widziałam ofertę tego salonu vici.clinic i wydaje mi się że warto sie do nich wybrać. Kto wie moze teraz też będą mieli jakąś fajną promocje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”