Mój piekny dom

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
ulalegowicz

Re: Mój piekny dom

Post autor: ulalegowicz » 22 wrz 2016 00:08

To ważne, żeby oszczędzać wodę. W Polsce takie systemy są jeszcze mało znane. Dowiedzieliśmy się o nich planując pokrycie dachu gontem bitumicznym. Wybraliśmy bardzo ciekawy wzór i teraz będziemy dopasowywać rynny, żeby wykorzystać deszczówkę w ogrodzie.

kasia09

Post autor: kasia09 » 30 gru 2016 17:52

trochę odświeżę temat
jakiś czas temu kupiliśmy z mężem mieszkanie...jednak stwierdzamy że Naszym Miejscem na Ziemi jest domek za miastem...

nawet wybraliśmy sobie wstępnie projekt domu o nazwie Mój Dom w Parku z firmy DOM.PL
no ale tak sobie myślimy czy nas koszty budowy nie zjedzą, jak myślicie czy 300 tys nam starczy na zamieszkania?

Azamag

Post autor: Azamag » 23 sty 2017 23:12

Swój dom to marzenie. Mnie podobają się drewniane domy z bala . Nawet mam już wytypowanego wykonawcę takiego domu - Natur Eko Dom. Jak byłam na wakacjach na Mazurach to widziałam ich kilka realizacji. Domy te są oczywiście całoroczne i mają wiele zalet. Charakteryzują się trwałością konstrukcji, szybką budową i są one energooszczędne. Mieszkając w takim domu żyjemy w zgodzie z naturą i ekologią jak również będzie on miał pozytywny wpływ na nasze zdrowie.

klaudijos

Post autor: klaudijos » 31 sty 2017 18:20

Mam słabość do małych "kameralnych" domków, takich od których bije ciepło i rodzinna atmosfera. Koniecznie drewno, czerwona cegła, duża otwarta kuchnia.

Oczywiście doceniam też nowoczesne zimne budownictwo. Duże okna, minimalistyczny styl, kontrasty pomiędzy np. surowym betonem a meblami na wysoki połysk.

fiona45

Post autor: fiona45 » 22 lut 2017 19:13

Każdy dom jest piękny jak jest zadbany i w fajnym projekcie. Wiele takich projektów widziałam na; Ecoreadyhouse. Mają tam świetne propozycje i praktyczne domy. Takie budownictwo jest całkiem dobre, ale kosztowne. Jednak wiele osób takich szuka rozwiązań, które są godne uwagi.

lidka89

Post autor: lidka89 » 28 lip 2017 14:45

Ja się cieszę, że mieszkam w domu a nie w mieszkaniu, odkąd opiekuję się chorą osobą z rodziny i potrzebne było dużo miejsca na takie łóżko, całe szczęście, że w ogóle mamy warunki do tego... Więc nie jest to tylko kwestia wygody i fajnego projektu, ale też priorytetów w życiu.

margo903

Post autor: margo903 » 22 paź 2017 17:08

Tak pięknych i nowoczesnych domów jak tu http://ecoreadyhouse.com/nie znajdziecie nigdzie indziej. Urzekły mnie ich realizacje. Jest wszystko, przemyślane w każdym milimetrze i funkcjonalne. Rewelacja!

opiekunka

Post autor: opiekunka » 12 lis 2017 15:27

Warto dbać o swój dom, w końcu spędzamy w nim sporo czasu, a dbając o niego dobrze się w nim czujemy.
Biznes forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”