Wakacje w Polsce

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
zuzka10

Re: Wakacje w Polsce

Post autor: zuzka10 » 07 sie 2016 08:51

Ja w te wakacje już sporo widziałam :) teraz znalazłam apartament i chciałabym pojechać na kilka dni do Łodzi. Odwiedziłabym znajomych i zwiedziła miasto. Z tego co widziałam jest tam co robić :)
Mam słabość do Polskich miast. Mieszkam na co dzień na obrzeżach Poznania i lubię cieszę jaka tu panuję. Jednak najbardziej odpoczywam zwiedzając.

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 08 sie 2016 09:14

zobacz sobie ofertę bestour.pl

Awatar użytkownika
ztenia

Post autor: ztenia » 16 sie 2016 20:53

To już kolejny rok, kiedy zdecydowałam się na odpoczynek z dala od turystycznych, zatłoczonych miast. Wybór padł na Beskidy. Zdecydowaliśmy się na ofertę hotelu Perła Południa. Ośrodek położony jest w miejscowości Rytro, nieopodal Parku Krajobrazowego. Mieliśmy więc sporo ścieżek do spacerów i jazdy na rowerze. Oprócz tego zwiedzaliśmy pobliskie uzdrowiska - Piwniczną Zdrój i Krynicę Zdrój. Wieczorami relaks na basenie, masaże i zabiegi SPA na terenie hotelu. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i par szukających romantycznego wypadu na weekend lub dłużej.

Awatar użytkownika
allex6

Post autor: allex6 » 17 sie 2016 09:04

Ja byłam z dwa tygodnie temu na urlopie w Gdańsku po raz pierwszy w życiu i bardzo sobie chwalę, choć pogoda nie dopisała na koniec wyjazdu. Zwiedziłam z siostrą dużo rzeczy, porządnie się wyspałam i odpoczęłam i dużo spacerowałam więc urlop się udał.

grincia

Post autor: grincia » 20 sie 2016 13:48

A ja w tym roku zastanawiam się nad wczasami zorganizowanymi przez Primavere dla świeżo upieczonych mam. Są to aktywne wczasy dla mamy z dzieckiem mające na celu przywrócić formę po ciąży. Zaplanowane są 3 treningi dziennie, do tego zabawy z dziećmi, kącik dla tatusiów a nawet mini przedszkole gdyby rodzice chcieli pobyć chwilę sam na sam :) Wygląda to bardzo obiecująco. Wybiera się ktoś może z tego forum? Chętnie bym kogoś poznała :)

Awatar użytkownika
SEJGO

Post autor: SEJGO » 22 sie 2016 17:22

Też polecam Gdańsk.Bardzo przyjemny klimat
Chęć wygranej nic nie znaczy bez chęci do przygotowania.

gosh

Post autor: gosh » 23 sie 2016 09:35

Jak mam gdzieś jechać w Polsce to często wybieram Beskidy. Byłam w nich zimą i teraz też jadę. Znalazłam dobrze wyposażony hotel i tam się wybieram z rodziną. Zarezerwowaliśmy 2 pokoje z widokiem na góry.

Jenifer

Post autor: Jenifer » 23 sie 2016 12:04

Polecam spędzić wypoczynek nad Jeziorem Zegrzyńskim. Spędzamy tam tydzień w każde wakacje a często także przyjeżdżamy na weekend z rodziną. Świetna okolica, wiele atrakcji.
Atrakcyjna oferta- niskie ceny, dobre wyżywienie oraz wysoki standard pokoi.
Polecam.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 24 sie 2016 12:24

Mi się marzą takie wakacje, które zregenerują moje ciało po całym roku pracy, niestety w najbliższym czasie nie mam urlopu, jednak jak tylko będę miała na niego jakieś widoki, to od razu się zbieram i ruszam do jakiegoś fantastycznego centrum spa.

aqua
Kontakt:

Post autor: aqua » 24 sie 2016 12:38

Polecam nasze Mazury. Człowiek wypocznie jak nigdzie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”