Rodzinne wakacje

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
bukowskaa

Re: Rodzinne wakacje

Post autor: bukowskaa » 26 lip 2017 20:02

Ja spędzam tegoroczne wakacje w Polsce nad morzem, mam nadzieję, że pogoda dopisze. Mam na oku nowe luksusowe domki letniskowe nad morzem bałtyckim w Rogowie. Szukałam miejsca spokojnego, gdzie nie ma zbyt wielu turystów, bo przecież chodzi o to, żeby wypocząć, jednocześnie zależało mi na wysokim standardzie noclegu. Fajnie, bo te domki letniskowe są oddane do użytku dopiero w tym roku.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 lip 2017 12:50

my na długi wyjazd w tym roku nie możemy sobie niestety pozwolić ale chociaż na weekend chciałabym jechać do Terna Bania bo i ja bym się chętnie w strefie relaksu powylegiwała i wiem że dla dzieciaków też taki wyjazd to świetna zabawa

Koraa

Post autor: Koraa » 01 sie 2017 18:41

Rodzinne wakacje są najlepsze, ponieważ pozostawiają najlepsze wspomnienia. Ja mam masę wspomnień z okresu dzieciństwa dzięki temu, że rodzice wszędzie mnie brali. Bardzo fajną przygodą dla dzieci jest wyjazd pod namiot i warto go wziąć pod uwagę :) N taki wyjazd przygotuj się wcześniej by o niczym nie zapomnieć. Sporo rzeczy turystycznych można znaleźć u nich https://trekmondo.pl/odziez-damska/ w bardzo dobrych cenach. Zajrzyj sobie zanim gdzieś wyjedziesz :)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 12 sie 2017 12:37

Można na przykład wybrać się do Grecji. Tam widoki są piękne, jedzenie pyszne, a plaże białe. Najlepiej wynająć też jacht, wtedy zwiedzicie ten kraj z trochę innej perspektywy. Więcej informacji o wynajmie jachtów znajdziecie tu: http://www.globtourist.com/czartery-grecja.html.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”