Plany wakacyjne

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Azamag

Plany wakacyjne

Post autor: Azamag » 06 lut 2017 20:10

Czas pomyśleć o wakacjach i kierunku swych wojaży. Macie już obrany cel swych podróży? Ja zastanawiam sie nad wyjazdem do Iranu. Ciekawi mnie ten kraj i jakże inna kultura i pejzaże. Może ktoś z Was już tam był i może mi podpowiedzieć co warto zobaczyć i czy miło wspomina ten wyjazd?

pawelek22
Kontakt:

Re: Plany wakacyjne

Post autor: pawelek22 » 07 lut 2017 12:21

ja na wakacje jade do włoch

Awatar użytkownika
montain
Kontakt:

Post autor: montain » 08 lut 2017 15:51

Mnie Iran bardzo ciekawi dlatego w tym roku zarezerwowałam wycieczkę z wytwórnią wypraw. Opinie z tego co widzę bardzo dobre a plus spory, że dzięki dobrej cenie jedzie ze mną kilku przyjaciół
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo...

Kasia67

Post autor: Kasia67 » 13 lut 2017 21:42

Byłam w Iranie na wycieczce 18 dniowej. Był czas i na zwiedzanie i na odpoczynek. Szczerze powiedziawszy ten okres czasu starczył na zwiedzenie dużej ilości miejsc. Miło wspominam wizytę w Esfahan- przestronnym placu, wyprawę łodzią pośród lasów mangrowych. Byłam na wycieczce z wytwórnią wypraw.

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 15 lut 2017 11:49

Jeżeli nigdy nie byłaś w Iranie to warto tam pojechać. Pamiętaj by będąc w Esfahan odwiedzić wieczorem herbaciarnie gdzie można zakosztować przepysznych lokalnych specjałów. Z pysznych deserów warto skosztować Falude (lody z makaronem i sokiem z limonki). Duże wrażenie zrobiła na mnie również wyspa Hormuz z kolorowymi wioskami i skałami. Uwielbiam również wpatrywać się w bezkres bezludnych plaż.

biedroska

Post autor: biedroska » 23 lut 2017 22:31

Ja na pewno spędzę wakacje w Polsce. Nie wybieram się za granicę, bo uważam, że nasz kraj jest piekny i warto go zwiedzać. chciałabym na pewno drugi raz pojechać do Kudowy Zdroju, ponieważ byłam tam kiedyś w świetnym hotelu Verde Montana. bardzo miło wspominam tamten pobyt, ponieważ w hotelu panowała super atmosfera. Można było wypocząć i zrelaksować się w basenie i saunie.

fiona45

Post autor: fiona45 » 09 kwie 2017 21:53

Moim zdaniem fajnymi planami mogą być w czasy w Jastrzębiej Górze w Sympatik, mają tam ekstra ceny i do tego wszystkiego fajną rodzinną atmosferę. Każdy znajdzie coś dla Siebie tam, ponieważ plac zabaw, sala zabaw, sauna itp.

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:57

My z rodziną wybieramy się w tym roku do kudowy zdrój, mamy zamiar spędzić tydzień w hotelu Verde Montana. Ma świetną lokalizację, jest w centrum miasta. Zatem będzie super do mieszkania i zwiedzania miasta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”