Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
izabiznes

Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Post autor: izabiznes » 17 sie 2017 12:14

Planuję w najbliższym czasie kupić mieszkanie w Warszawie i zastanawiam się, na które nowe inwestycje powinienem zwrócić uwagę. Może sami kupujecie w najbliższym czasie, albo już kupiliście i jesteście w stanie coś doradzić? Interesuje mnie rynek pierwotny. Czytałam że ponoć swietne mieszkania mają nexity.pl i dysponują szerokim wyborem mieszkań , ktoś od nich kupował ?

samba45

Re: Mieszkanie w Warszawie do kupienia - gdzie ?

Post autor: samba45 » 29 sie 2017 13:57

Jestem świeżo po zakupie mieszkania w stolicy, ale moje z rynku wtórnego. Szukałam sporo, interesowałam się także nowymi mieszkaniami i wiem jedno - trzeba bardzo uważać. Tak jak wielkie miasto tak samo dużo w nim i firm deweloperskich i agencji nieruchomości i prywatnych sprzedających. Nie trudno trafić na nieuczciwych. Po moich licznych przebojach, mieszkanko znalazł mi Eugeniusz Jaworski, współpracuje z agencją Re/Max. Mogę go szczerze polecić gdyby nie on pewnie dalej siedziałabym w wynajmowanej kawalerce. Namiar dostałam od znajomej która sprzedawała mieszkanie (szkoda, że to jej mi nie pasowało, obie miałybyśmy problem z głowy :D ) ona z jego usług była równie zadowolona. Niektórzy agenci działają bardzo powierzchownie, jeden do którego się zgłosiłam zaprezentował mi tylko to co sama bez problemu znalazłam w internecie, zero doradztwa itp. Wiadomo, że więcej do niego nie poszłam. Jaworski to zupełnie inna klasa, angażuje się w każde zlecenie.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 29 sie 2017 21:23

Ja bym nie kupiła mieszkania z rynku wtórnego bo moim zdaniem to się kompletnie nie opłaca. No nie wiem, chyba że w bloku, który ma lat 10 max ale i tak raczej nie bardzo mnie to przekonuje. Poza tym, nowe mieszkania nie sa aż takie drogie - ja jestem w trakcie kupowania mieszkania od firmy Polnord na warszawskim wilanowie w cenie 6700 zł za metr. Jak na stolice to niezbyt wygórowana cena. Ponadto okolica jest niezła - wilanow ma duzo zieleni i świetny dojad do centrum. I wcale nie słychac aut mimo bliskości obwodnicy - kilka razy byłam na osiedlu i jest cicho jak makiem zasiał. Poza tym większośc mieszkań ma okna na dziedziniec. Zerknij na oferte mieszkan na osiedlu Brzozowy Zakątek i sama się przekonasz, ze mieszkania z rynku wtórnego nie sa tak atrakcyjne jak nowe.

Mary

Post autor: Mary » 05 wrz 2017 07:57

Ja bardzo bym chciała mieszkać w Warszawie, ale póki co raczej się na to nie zanosi. Może kiedyś kupię sobie takie mieszkanie - zobaczymy.

mokka

Post autor: mokka » 08 wrz 2017 16:07

Jeśli masz zakup mieszkania w Warszawie w planach to lepiej zrobić to teraz niż później, ja sama żałuję że wcześniej się nie zdecydowałam, siostra już niedługo kończy spłacać a ja dopiero szukam. Najbardziej podoba mi się osiedle Nowe Odolany, na pewno będę miała lepszą lokalizację niż siostra na Białołęce a ceny są podobne więc warto się na Woli rozejrzeć

NieznanyNumer
Kontakt:

Post autor: NieznanyNumer » 09 wrz 2017 20:15

Ja bym unikał ścisłego centrum, ceny duże, tłok, a przecież zawsze można używać komunikacji.

Może jakieś ogłoszenia sprzedaży z rynku wtórnego? tylko uwaga na naciągaczy i podejrzane numery. Ja kiedyś nadziałem się na dziwnego sprzedawcę. Później sprawdziłem numer i okazało się, że wielu ludzi miało z nim nieprzyjemności.

ewelline

Post autor: ewelline » 06 gru 2017 23:08

No właśnie z tymi ogłoszeniami jest straszny problem, bo pełno naciągaczy :evil: W końcu, tak samo jak @samba45 trafiłam na tego pośrednika Eugeniusza Jaworskiego :) W sumie przypadkiem, po prostu chciałam nieruchomość w Wilanowie a każdy kogo się pytałam mówił, że jest najlepszy. Szczerze to nie było problemu ze znalezieniem ładnego mieszkanka, sporo mi tych ofert przedstawił aż na końcu miałam niemały dylemat :) W razie czego zostawiam do niego kontakt tel. 603 195 624 , z nim zakup nieruchomości to prościzna

iwonka89

Post autor: iwonka89 » 07 gru 2017 11:52

Ile teraz trzeba zapłacić za mieszkanie w nowym budownictwie w Warszawie (tak 30-40 min od centrum samochodem) za 80 m2 ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”