Dieta pudełkowa

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
zanetta

Re: Dieta pudełkowa

Post autor: zanetta » 16 wrz 2017 12:14

Dla osób, które cenią czas polecam organizację. :) Bardzo szybko i łatwo można samodzielnie coś przygotować i nie musi to być codziennie obiad z dwóch dań z deserem. Tylko w taki sposób mamy pewności, co tak naprawdę spożywamy, przynajmniej takie jest moje zdanie.

kokoska

Post autor: kokoska » 19 wrz 2017 11:09

Dieta pudełkowa to są niestety spore koszty, a to minus. Różnie bywa też z jakością diety. Moja dziewczyna próbowała dwie różne diety z różnych firm, no i niestety porcje były bardzo małe i bardzo "biedne", mało ciekawe. Lepiej jest iść do dietetyka i gotować samemu, choć oczywiście jest to nieco mniej wygodne, niż dieta pudełkowa.

thunder

Post autor: thunder » 29 wrz 2017 10:51

Lepiej samemu zacząć gotować, wyjdzie taniej i zdrowiej.

Miranda

Post autor: Miranda » 11 paź 2017 22:09

No dieta pudelkowa nie jest tania, to fakt - ale na cene oprocz produktow wchodzi rowniez ich przygotowanie oraz dostawa. Nie musimy same tego robic, kupowac skladnikow, przygotowywac itp itd - oszczdzamy czas, a czas to pieniadz. Zreszta zobacz - nie wychodzi to jakos specjalnie drogo: https://nutridieta.pl/bielsko-biala-cat ... ko-bialej/ - wez pod uwage, ze masz tam juz kompletne posilki.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 18 paź 2017 14:04

Dieta pudełkowa to w moim przypadku rozwiązanie idealne. Rzadko kiedy mam czas na przygotowywanie jedzenia, a dzięki cateringowi dietetycznemu mogę jeść zdrowo i regularnie. Mogę Wam śmiało polecić firmę http://food2door.pl/. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich usług.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”