Wybór dentysty

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Karotka

Wybór dentysty

Post autor: Karotka » 19 sty 2018 17:04

Najlepiej tak jak każdego specjalistę czyli z polecenia. Ja zawsze staram się w ten sposób robić bo jest mniejsze prawdopodobieństwo, że się zawiodę. W Krakowie mogę Wam polecić klinikę dentystyczną steczkodentysta.pl. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich usług.

gosh

Re: Wybór dentysty

Post autor: gosh » 21 sty 2018 18:48

Kto konkretnie tam przyjmuje?

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 10:22

Jeśli chodzi o Kraków, to kiedyś podczas pobytu w tym mieście musiałam pilnie skorzystać z pomocy dentysty. Znajomi zabrali mnie do Kliniki Luxdentica, świetnie się mną zajęli. Ząb wymagał leczenia kanałowego, co zrobiono z wykorzystaniem mikroskopu. Nic nie bolało, a ząb był idealnie wypełniony, sprawdzałam to potem na rtg. Klinika sama w sobie zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, super urządzona, świetnie wyposażona, no i bardzo miły personel. Nazwiska lekarza w tej chwili nie pamiętam, ale moi znajomi chodzą tam całą rodziną i bardzo zachwalali pracujących tam dentystów.

luśka33

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 11:17

W Warszawie polecam DENT SM, http://www.dentsm.pl/. Świetny personel, nowocześnie wyposażona klinika, gabinety z najnowszym sprzętem, który bardzo ułatwia leczenie. Do tego miła atmosfera podczas wizyt :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”