Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Bezpłatny e-learning język angielski dla aktywnych użytkowników forum:
http://e-learningangielski.biznesmamy.pl/
Biznestata

Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Postautor: Biznestata » 27 sie 2016 18:11

Chcę Was zaprosić do uczestnictwa w darmowym e-learningu języka angielskiego. Jakie warunki trzeba spełnić? Wystarczy się na tym forum zarejestrować (w tym miejscu, nie na e-learningu języka angielskiego) i napisać do mnie prywatną wiadomość (tak będzie najlepiej). Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć wysyłając do Ciebie też prywatną wiadomość na tym forum, w której podam login i hasło, które pozwoli Wam się zalogować na e-learningu. Rejestracja na e-learning język angielski została wyłączona, możecie się tam tylko zalogować przy pomocy loginu i hasła, które Wam podam. Chcecie mieć kurs za darmo, piszcie do mnie tutaj, to nic nie kosztuje i kosztować nie będzie.
Zachęcam serdecznie, to są dobre kursy, profesjonalnie zrobione.
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 789 razy
Biznes

opiekunka

Re: Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Postautor: opiekunka » 28 sie 2016 08:49

Ja już dostęp do tych darmowych kursów mam. Co mogę powiedzieć, wg mnie może się to przydać jako uzupełnienie nauki lub ugruntowanie posiadanej wiedzy. Warto zobaczyć, mam nadzieję, że te e-learningi coś mi pomogą?

Biznestata

Postautor: Biznestata » 04 paź 2016 19:15

Cieszę się bardzo, ze nasze internetowe kursy języka angielskiego cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Biznes

zuza

Postautor: zuza » 17 sty 2017 16:01

:mrgreen: :mrgreen:

grajek

Postautor: grajek » 19 lut 2017 15:21

Wydaje mi się, że taki sposób nauki to dobra rzecz aby utrwalić posiadaną wiedzę. Wystarczy codziennie wieczorem trochę postudiować i wiele wejdzie do głowy. Nie wierzę w jakieś cudowne środki, trzeba się trochę wysilić aby osiągnąć sukces.

Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 22 lut 2017 11:16

Ja już się zapisałam, angielski się zawsze przyda, tym bardziej, że tutaj mamy darmowo. Będę musiała koleżankę namówić, z tego co ciągle słyszę, tez się chce uczyć. Ciekawe, czy to tylko słowa, czy rzeczywiście weźmie się za naukę. Niektórzy tylko gadają a nic potem nie robią.

Biznestata

Postautor: Biznestata » 23 lut 2017 11:20

Przypominam, że każdy uczestnik naszego forum może się załapać na bezpłatny e-learning języka angielskiego, wystarczy do mnie napisać prywatną wiadomość na tym forum, ustalimy szczegóły.
Biznes

Wróć do „Bezpłatny e-learning język angielski”