Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Bezpłatny e-learning język angielski dla aktywnych użytkowników forum:
http://e-learningangielski.biznesmamy.pl/
Biznestata

Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Postautor: Biznestata » 27 sie 2016 18:11

Chcę Was zaprosić do uczestnictwa w darmowym e-learningu języka angielskiego. Jakie warunki trzeba spełnić? Wystarczy się na tym forum zarejestrować (w tym miejscu, nie na e-learningu języka angielskiego) i napisać do mnie prywatną wiadomość (tak będzie najlepiej). Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć wysyłając do Ciebie też prywatną wiadomość na tym forum, w której podam login i hasło, które pozwoli Wam się zalogować na e-learningu. Rejestracja na e-learning język angielski została wyłączona, możecie się tam tylko zalogować przy pomocy loginu i hasła, które Wam podam. Chcecie mieć kurs za darmo, piszcie do mnie tutaj, to nic nie kosztuje i kosztować nie będzie.
Zachęcam serdecznie, to są dobre kursy, profesjonalnie zrobione.
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 1045 razy
Biznes

opiekunka

Re: Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Postautor: opiekunka » 28 sie 2016 08:49

Ja już dostęp do tych darmowych kursów mam. Co mogę powiedzieć, wg mnie może się to przydać jako uzupełnienie nauki lub ugruntowanie posiadanej wiedzy. Warto zobaczyć, mam nadzieję, że te e-learningi coś mi pomogą?

Biznestata

Postautor: Biznestata » 04 paź 2016 19:15

Cieszę się bardzo, ze nasze internetowe kursy języka angielskiego cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Biznes

zuza

Postautor: zuza » 17 sty 2017 16:01

:mrgreen: :mrgreen:

grajek

Postautor: grajek » 19 lut 2017 15:21

Wydaje mi się, że taki sposób nauki to dobra rzecz aby utrwalić posiadaną wiedzę. Wystarczy codziennie wieczorem trochę postudiować i wiele wejdzie do głowy. Nie wierzę w jakieś cudowne środki, trzeba się trochę wysilić aby osiągnąć sukces.

Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 22 lut 2017 11:16

Ja już się zapisałam, angielski się zawsze przyda, tym bardziej, że tutaj mamy darmowo. Będę musiała koleżankę namówić, z tego co ciągle słyszę, tez się chce uczyć. Ciekawe, czy to tylko słowa, czy rzeczywiście weźmie się za naukę. Niektórzy tylko gadają a nic potem nie robią.

Biznestata

Postautor: Biznestata » 23 lut 2017 11:20

Przypominam, że każdy uczestnik naszego forum może się załapać na bezpłatny e-learning języka angielskiego, wystarczy do mnie napisać prywatną wiadomość na tym forum, ustalimy szczegóły.
Biznes

Krakowianka

Postautor: Krakowianka » 13 kwie 2017 20:35

O to co dla mnie, zgłaszam swoją kandydaturę, jak darmowo, to dlaczego ni, może uda mi się trochę pogłębić język angielski.

Roberto

Postautor: Roberto » 15 kwie 2017 10:09

Teraz to chyba nikt nie ma czasu na naukę, przygotowania do Świąt czas zacząć. Trzeba trochę pomagać w domu.

Biznestata

Postautor: Biznestata » 15 kwie 2017 11:18

Krakowianka pisze:O to co dla mnie, zgłaszam swoją kandydaturę, jak darmowo, to dlaczego ni, może uda mi się trochę pogłębić język angielski.

Już wysyłam Tobie dane do logowania na naszym learningu. Życzę owocnej nauki, mam nadzieję, że nasz e-learning pogłębi Twoją wiedzę i na coś się przyda.
Biznes

Wróć do „Bezpłatny e-learning język angielski”