Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Bezpłatny e-learning język angielski dla użytkowników forum.
Napisz do Biznestaty, administratora forum prywatną wiadomość, a uzyskasz dostęp.
Biznestata

Re: Darmowy e-learning język angielski ogólne zasady

Post autor: Biznestata » 13 maja 2017 21:06

Nauka nie pójdzie w las, warto spróbować, tym bardziej, że za darmo.
Biznes

Thanatos

Post autor: Thanatos » 19 maja 2017 13:19

Wiadomo, że każdy by chciał, aby język obcy wszedł do głowy po jednej nocy. Niestety tak się nie da, trzeba sporo czasu poświęcić, aby opanować go w stopniu komunikatywnym. Ja cały czas się uczę, głowa musi przecież pracować, bo jak nie pracuje to zastoin dostanie.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 02 cze 2017 09:06

Masz rację, że cały czas trzeba być aktywnym i nie marnować czasu na bzdury. Zwykle ludzie lubią nic nie robić i dlatego nie osiągną celu. Ja staram się wykorzystać każdą wolną chwilę.
Biznes

opiekunka

Post autor: opiekunka » 06 cze 2017 14:39

Ja tam cały czas się uczę. Może kiedyś wyjadę do UK, wówczas angielski mi się przyda. Zresztą jak się zna obcy język to ma się zupełnie inne możliwości zarobkowe. Nie rozumiem tych ludzi, którzy tylko narzekają, a się do nauki nie zabierają. Marnować czas nie warto, uczcie się ludzie!

Biznestata

Post autor: Biznestata » 07 cze 2017 09:54

Masz rację, trzeba się uczyć, tym bardziej, że u nasza darmo macie. Wystarczy do mnie napisać, a dam wam hasła logowania do e-learningu języka angielskiego. Bardzo proste, warto skorzystać, a potem tylko się uczyć. Niektórzy powiedzą pewnie aż, ale to już zależy tylko od Was.
Biznes

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 11 cze 2017 10:47

opiekunka pisze:
06 cze 2017 14:39
Ja tam cały czas się uczę. Może kiedyś wyjadę do UK, wówczas angielski...
Podziwiam, bo mi się czasami nie chce. Szczególnie teraz latem jak słońce świeci. Na tarasie, nad wodę, a nie język angielski. Może jesienią, zimą, jak się dużo siedzi w domu. Tylko, że nauka wymaga systematyczności i tutaj jest pies pogrzebany.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 13 cze 2017 19:59

Systematyczność w nauce języka to najważniejsza sprawa.Codziennie pół godziny, a po roku zauważycie sporą różnicę. Chcecie się uczyć, dajcie znać na priv.
Biznes

Schineee

Post autor: Schineee » 21 lip 2017 11:01

Witam. Również jestem zainteresowana.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 21 lip 2017 16:08

Nie ma problemu. Właśnie przed chwilą wysłałem do Ciebie prywatną wiadomość, którą możesz przeczytać na tym forum. Wiadomość zawiera login oraz hasło do zalogowania się na naszym darmowym e-learningu języka angielskiego. Dziękuję za zainteresowanie i zachęcam innych do uczestnictwa. Mam nadzieję, że się będzie podobało i będziecie zadowoleni.
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Bezpłatny e-learning język angielski”