Jak założyć firmę, krok po kroku.

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
tubiz

Jak założyć firmę, krok po kroku.

Post autor: tubiz » 04 gru 2013 13:54

Jak założyć działalność gospodarczą, Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? - Praktyczne porady i wskazówki znajdziesz u nas na portalu:
http://tubiz.pl/jak_zalozyc_firme.html
Zapraszamy

Awatar użytkownika
green

Re: Jak założyć firmę, krok po kroku.

Post autor: green » 31 gru 2013 16:57

Bardzo przydatne informacje - dzięki za stronę. Ja korzystałam i korzystam od praktycznie początków działalności z pomocy biura rachunkowego. Oczywiście wybierając biuro rachunkowe sprawdzałam czy ma wszystkie wymagane przepisami uprawnienia i zabezpieczenia w postaci na przykład obowiązkowego ubezpieczenia OC w ramach prowadzonej działalności.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 03 sty 2014 14:46

Po pierwsze - warto jest zainwestować w dobre konto firmowe. Moim zdaniem niezastąpiona w swoim biznesie jest bankowość elektroniczna, która pozwala zaoszczędzić nam dużo wolnego czasu i pieniędzy ;)
Właśnie takiego dokonywania płatności ma swoje zalety, dzięki temu Wasz biznes stanie się wydajniejszy i łatwiejszy.
Pozdrowienia.

Jagoda11
Kontakt:

Post autor: Jagoda11 » 07 sty 2014 13:06

Warto także pamiętać, że nie zawsze takie konto jest dobre:P
Polecam zatem konto ze strony portalu z mojej stopki

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 13 sty 2014 14:51

No jeśli chodzi o bankowość to większość banków ma raczej podobne oferty, dla firm. - oczywiście elektroniczny dostęp do konta to mus, bez tego nie ma co zaczynać. Co do biura to zależy osobiście swego czasu korzystałam z usług i nie mogę powiedzieć byłam zadowolona, sporo fajnych "możliwości' mi pokazali. Od pewnego czasu prowadzę sama księgowość, ale na pewno biuro rachunkowe na początku to dobry wybór.

Oczywiście kolejna sprawa to kwestia reklamy. Też nie można o tym zapomnieć strona, pozycjonowanie. I do boju...

moszer

Post autor: moszer » 13 sty 2014 15:19

Absolutnie wszystko zależy od tego jakiego rodzaju usługi lub produkty chcemy wprowadzić

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 13 sty 2014 17:10

Ja również uważam, że jednym z najważniejszych czynników naszego sukcesu jest biuro rachunkowe - nie każdy z nas potrafi sam prowadzić księgowości ale są narzędzia, które mogą w tym pomóc.
Słyszeliście może o rachunkowości internetowej? To znacznie tańsze rozwiązanie niż tradycyjna rachunkowość - warto spróbować ponieważ jest to moim zdaniem duża oszczędność czasu. Można wystawić fakturę praktycznie wszędzie - nawet w podróży.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 05 lut 2014 13:35

No i koniecznie trzeba zadbać o odpowiednią księgowość ;) Bez tego ani rusz na rynku pracy a szczególnie jeśli planujemy założyć własną firmę !
Sam generalnie polecałbym skorzystać z internetowego biura księgowego, które przez 60 dni można sobie przetestować za darmo: infakt.pl i dzięki temu znacznie obniżyć koszta ...
Szczególnie sprawdza się to przy jednoosobowej działalności kiedy korzystanie z biura rachunkowego jest nieopłacalne, a co dopiero zatrudnianie osoby na pełen etat !

nesnes

Post autor: nesnes » 14 lut 2014 14:29

stawiam na tradycje,może kiedyś będzie to osobisty doradca podatkowy, teraz rozliczamy się w biurach rachunkowych tam też pomagają w założeniu firmy.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 18 lut 2014 20:27

Księgowość to podstawa i najlepiej jak zatrudnimy własną księgową, która zawsze będzie na miejscu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”