Jakie cechy powinien mieć dobry pracodawca

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Roberto

Jakie cechy powinien mieć dobry pracodawca

Post autor: Roberto » 03 wrz 2016 13:09

Ja sądzicie, z własnego podwórka, jakie cechy powinien mieć dobry pracodawca, czym powinien się kierować, aby był lubiany?

haniatorun

Re: Jakie cechy powinien mieć dobry pracodawca

Post autor: haniatorun » 20 wrz 2016 14:47

Ja pracuję w agencji pracy tymczasowej w Poznaniu, więc tematyka HR jest mi dość bliska. Jeśli chodzi o dobrego pracodawce to najważniejszą cechą, którą powinien posiadać jest empatia. Jeśli nie będzie on umiał utożsamić się, współczuć i być wyrozumiałym wobec swoich pracowników to niestety, ale nie stworzy dobrego zespołu. Nasze doświadczenie pokazuje, że wiele pracowników po prostu ucieka z firm, w których szef nie umie zrozumieć swoich pracowników. Do tego dobry pracodawca powinien być trochę "społecznikiem" - powinno mu zależeć przede wszystkim na dobry innych, czyli pracowników i klientów. Musi też posiadać zdolności przywódcze i być bardzo asertywnym, w przeciwnym razie zespół "wejdzie mu na głowę"

aga77

Post autor: aga77 » 27 wrz 2016 08:37

Ludzie w dzisiejszych czasach lubią mieć poczucie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego warto montować w zakładach pracy takie systemy kontroli dostępu. Uważam osobiście, że jest to świetne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można również bez nadmiernej ingerencji kontrolować czas pracy pracowników.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 12 lut 2017 18:09

Uczciwy, ta cecha jest najważniejsza.
Biznes forum

Roberto

Post autor: Roberto » 08 maja 2017 09:12

opiekunka pisze:Uczciwy, ta cecha jest najważniejsza.
Fakt, nie powinien kręcić, zaufanie można szybko stracić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”