Jaki prezent dla piłkarza?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
izabiznes

Jaki prezent dla piłkarza?

Post autor: izabiznes » 24 maja 2017 13:07

Witam, tak jak w temacie, szukam prezentu dla mojego chłopaka, który gra w piłkę nożną. Chciałabym żeby miał pożytek z tego co mu kupię podczas treningów, dlatego zastanawiam się nad jakimś wyposażeniem czy gadżetem. Pomyślałam o takich skarpetach: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry co o tym myślicie i które według Was są najlepsze? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Ramona34

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

Post autor: Ramona34 » 24 maja 2017 16:01

Ja bym raczej stawiała na piłkę, choć inne gadżety też mogą być przydatne, ochraniacze, czy też strój ulubionej drużyny. No jeżeli ma to być prezent oryginalny to można się pokusić o jakiś przedmiot z podpisem znanego piłkarza.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 26 maja 2017 15:43

Może piłkarzyki, taki stół do grania. Wyrabia zwinność tym razem nie nóg ale i rąk. Mężczyźni jak i chłopcy uwielbiają w coś takiego grać.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 09 lip 2017 22:15

A może wspólna wyprawa na mecz byłaby dla niego super prezentem. Jeżeli futbol lubi, to na pewno lubi chodzić na mecze piłkarskie.
Biznes forum

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”