Jaki prezent dla piłkarza?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
izabiznes

Jaki prezent dla piłkarza?

Post autor: izabiznes » 24 maja 2017 13:07

Witam, tak jak w temacie, szukam prezentu dla mojego chłopaka, który gra w piłkę nożną. Chciałabym żeby miał pożytek z tego co mu kupię podczas treningów, dlatego zastanawiam się nad jakimś wyposażeniem czy gadżetem. Pomyślałam o takich skarpetach: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry co o tym myślicie i które według Was są najlepsze? Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Ramona34

Re: Jaki prezent dla piłkarza?

Post autor: Ramona34 » 24 maja 2017 16:01

Ja bym raczej stawiała na piłkę, choć inne gadżety też mogą być przydatne, ochraniacze, czy też strój ulubionej drużyny. No jeżeli ma to być prezent oryginalny to można się pokusić o jakiś przedmiot z podpisem znanego piłkarza.

Waleriana

Post autor: Waleriana » 26 maja 2017 15:43

Może piłkarzyki, taki stół do grania. Wyrabia zwinność tym razem nie nóg ale i rąk. Mężczyźni jak i chłopcy uwielbiają w coś takiego grać.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 09 lip 2017 22:15

A może wspólna wyprawa na mecz byłaby dla niego super prezentem. Jeżeli futbol lubi, to na pewno lubi chodzić na mecze piłkarskie.
Biznes forum

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 23 mar 2018 08:29

Ja też ostatnio stałam przed wyborem prezentu dla piłkarza, jednak stwierdziłam, że takie rzeczy jak koszulki, getry, buty itp. przecież ma i to w dużych ilościach, więc nie warto czegoś takiego kupować. Natomiast znalazłam unikalną monetę z EURO2016 i pomyślałam, że będzie to idealny prezent, ponieważ chłopak ten ma właśnie drugie hobby poza piłką nożną, a mianowicie zbieranie starych monet oraz znaczków :) Prezent oczywiście był trafiony, myślę, że taka unikalna moneta mogłaby się spodobać nie tylko numizmatykowi ;)

Amelia

Post autor: Amelia » 31 mar 2018 14:39

Może sportowy zegarek. Fajne są Aztoriny.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 19 cze 2018 22:25

hmm dla pilkarza? To jak nic to pasuje stroj pilkarski, np taki: https://futbolsklep.com.pl/pl/i/Komplety-pilkarskie/18 - oczywiscie oryginalny, a nie jakas marna podroba z marketu czy innego 'ryneczku'. W takim stroju mozna albo grac samemu, bez obawy ze po 2 praniach sie zmechaci, albo spokojnie dopingowac swoja ukochana druzyne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”