Jak zaistnieć w sieci

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i dotyczące biznesu
Ramona34

Jak zaistnieć w sieci

Post autor: Ramona34 » 05 lip 2017 14:22

Znacie jakieś super sposoby na zaistnienie w sieci. Dzisiaj nie jest prostą rzeczą być widzialnym. Konkurencja duża i ciężko się przebić.

karolinka
Kontakt:

Re: Jak zaistnieć w sieci

Post autor: karolinka » 07 lip 2017 09:24

Bez współpracy ze specjalistą i budżetu na promocje nie da się zaistnieć.

mamaja

Post autor: mamaja » 29 sie 2017 14:13

Sporo zależy też od rodzaju oferty i czym konkretnie się zajmujesz - czy jest to e-sklep czy może jakiś blog ? I w jednym i w drugim przypadku warto bliżej przyjrzeć się wspomnianej już przez ciebie konkurencji. Wiadomo, że jak się nie ma fachowej wiedzy to warto samemu się tym zajmować. Zerknij sobie na ofertę agencji Soluma SEM. Nie dość, że zajmują się profesjonalnie takim badaniem konkurencji to jeszcze można im zlecić pozycjonowanie czy stworzenie tekstów seo.

bierka

Post autor: bierka » 11 wrz 2017 11:02

chyba najlepiej i najskuteczniej to pozycjonowaniem i reklamą na facebooku. http://fabrykamarketingu.pl/ tą firmę mogę Wam polecić . Najważniejsze to pilnować sobie tego, jeśli faktycznie chcemy istnieć w sieci, robić wywiad seo co jakiś czas, a nie powinno być problemów z odszukaniem nas.

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 20 wrz 2017 07:59

Tez mysle ze wynajęcie odpowiednich ludzi do takiej roboty to dobre rozwiązanie. Jeżeli prowadzicie firme to dobrze wiecie ze macie wiele obowiazków, ktore sa bardzo czasochłonne. A zajmowanie się marketingie również zajmuje bardzo duzo czasu. Polecam dlatego mieć wolną głowę od tego i zatrudnić firmę sfeo.agency która świetnie zajmie się waszą stroną internetową

amelka

Post autor: amelka » 14 paź 2017 21:29

Ja chciłabym pozycjonować bloga, zależy mi na tym aby był rozpoznawalany w blogosferze. Znalazłam sporo informacji na temat pozycjonowania na http://poradnik-seo.pl/pozycjonowanie/z ... logosfera/ i chyba zacznę z nich korzystać. Myślę, ze każdy bloger powinein mieć jakieś pojecie na ten temat. Pozyskiwanie linków z bloga nie jest proste ale niesie ze sobą wiele korzyści.

MaciekMo

Post autor: MaciekMo » 29 paź 2017 11:50

Moim zdaniem co raz więcej w promocji online znaczą social media. Nie tylko chodzi tu o tak znane portale jak Facebook czy G+ ale również Twitter Pinterest, oraz Instagram.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”