Jakie gry

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
wyszczekana

Jakie gry

Post autor: wyszczekana » 15 wrz 2016 22:07

Jakie gry na przeglądarkę zabierają Wam najwięcej czasu? Do jakiej gry najchętniej byście wróciły?

RenuJi

Re: Jakie gry

Post autor: RenuJi » 18 wrz 2016 21:37

Sama tak na dobrą sprawę nie mam czasu na gry. Natomiast moja córeczka bardzo lubi spędzać przy nich czas. Dlatego też cieszę się, że udało mi się natrafić na taką stronkę jak bobibobi.pl. Są tam bowiem dostępne bezpieczne gry nawet dla najmłodszych dzieci, które na pewno przyczynią się do rozwijania kreatywności czy wyobraźni, a co więcej mogę śmiało dziecko zostawić z nimi, bowiem nie muszę się obawiać, że natrafi na jakieś brutalne, czy pełne przemocy opcje.

Bella

Post autor: Bella » 22 lut 2017 17:59

Może lepsze byłyby zwykłe gry typu chińczyk, a nie takie na przeglądarkę. Może być też grzybobranie a może warcaby. Dla tych co lubią skomplikowane gry mogą być szachy. To przecież królewska gra.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 30 sie 2017 10:09

Widzę, że jest wiele pomysłów na różne gry. Wcale mnie to nie dziwi, bo przecież całą branża z każdym rokiem prężnie się rozwija. Jeśli lubicie spędzać w ten sposób czas, to warto sprawdzić Overwatch.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 06 wrz 2017 08:26

Nie gram w gry przeglądarkowe, bo mnie to nieszczególnie interesuję, wolę jednak coś bardziej tradycyjnego w formie gier planszowych. Można ciekawie spędzić czas ze znajomymi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”