Jak rozruszać forum internetowe

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
Biznestata

Jak rozruszać forum internetowe

Post autor: Biznestata » 26 cze 2017 16:49

Zastanawiam się też czasami nad taką rzeczą jak rozruszać forum internetowe? Nie wiem, czy to forum jest dostatecznie rozruszane? Dla jednych tak, dla innych nie. Ja w każdym razie mam czasami niedosyt i chciałbym, żeby więcej ludzi wchodziło do nas i z nami było. Początki tego forum jak i każdego forum nie były zapewne proste. Nie mogę za dużo w tym temacie powiedzieć, bo to nie ja założyłem to forum. Zarządzam tym forum od kilku lat. Co zrobić, żeby jeszcze bardziej rozruszać to nasze towarzystwo, może mi podpowiecie?
Biznes

Bamberka

Re: Jak rozruszać forum internetowe

Post autor: Bamberka » 04 lip 2017 20:34

Fora w tradycyjnym wydaniu nie cieszą się aż takim powodzeniem jak portale społecznościowe, jednak jeżeli posiadają inne funkcje mogą też być bardzo atrakcyjne dla użytkowników. Forum może posiadać dla przykładu sklep internetowy, a może sklep forum. W każdym razie forum może być świetną rzeczą, która przyciąga użytkowników.

lucky loser

Post autor: lucky loser » 07 lip 2017 19:46

Musi trochę osób być, które mają różne poglądy, różne spojrzenie na daną sprawę. Wówczas forum zaczyna żyć i jest ciekawie.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 07 lip 2017 19:52

Rozruszać można, ale czy się opłaca takie tam kombinowanie? Jeśli chce się cokolwiek robić, to na pewno nie będzie łatwo, ale moim zdaniem zależy to od zdania innych forowiczów i nie ma się co szczypać na ten temat. jak jest fajny temat, to zawsze znajdzie się osoba, która chce się wypowiedzieć. I fiuuuuuu :fiufiufiu:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”