Jakie łóżko do sypialni

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
wandaraka

Jakie łóżko do sypialni

Post autor: wandaraka » 08 lip 2017 12:29

Zastanawiam się nad zakupem nowego łóżka do mojej sypialni. Macie jakieś propozycje? Chcę, aby było wygodne i służyło kilka lat, tak, że chętnie przed zakupem wysłucham opinii innych. Jest też oczywiście kwestia materaca do tego łóżka jaki będzie najlepszy?

Marzanna

Re: Jakie łóżko do sypialni

Post autor: Marzanna » 08 lip 2017 14:58

Weź sobie łóżko półtwarde i nie zapomnij o wymiarach. Ja kupiłam swego czasu 180x200 i ledwo się dało przepchać przez klatkę schodową. Dobrze, że nie kupiłam większego, bo byłby niezły kłopot. Ale OK, chłop zadowolony, ja też i jest w porząsiu. Sąsiad pomógł i miał prawo pierwszy wypróbować. Smiechu było co niemiara, ale przynajmniej mamy co wspominać. Polecam fajnych sąsiadów. :clap:

Nati

Post autor: Nati » 01 sie 2017 15:15

Weź sobie przede wszystkim duże łóżko. Jeżeli oczywiście śpisz z kimś. Zobaczysz, że Ci się przyda :D

smalinosik

Post autor: smalinosik » 25 sie 2017 21:32

Duży wybór ciekawych łóżek znajdziesz w sklepach meblowych w sieci. Najlepiej zastanowić się nad efektem, jaki chcesz uzyskać. Czy ważny jest dla Ciebie ciekawy wystrój sypialni, czy tylko wygoda. Do wyboru masz najczęściej ekstrawaganckie łóżka tapicerowane, albo drewniane. Mi się podobają drewniane, bo są funkcjonale i mają przystępną cenę.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 13 wrz 2017 21:56

Tak na dobrą sprawę możliwości jeżeli chodzi o wybór mebli do sypialni mamy dzisiaj bardzo wiele. Sama najbardziej cenię sobie łóżka drewniane, takie jak te dostępne w ofercie Visby. Po pierwsze takie produkty są solidne, przez wiele lat nie tracą nic ze swojego uroku, a jednocześnie pięknie się prezentują i na pewno nadadzą naszej sypialni charakteru.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 09 paź 2017 20:11

To prawda, warto wziąć pod uwagę to, że kupując dobre łóżko, macie inwestycję na lata. Właśnie dlatego dobrze sprawdzają się łóżka drewniane Visby. Ludzie chwalą je za ich użyteczność i solidne wykonanie. Z takiego wyboru na pewno będziecie zadowoleni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”