Jaki sklep internetowy?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
berekatka

Jaki sklep internetowy?

Post autor: berekatka » 07 lis 2017 09:04

Dziewczyny, napiszcie czy macie jakieś ulubione sklepy internetowe, na których kupujecie ciuchy. Ja cały czas szukam swojego stylu i sklepów, w których mogłabym znaleźć ciuchy naprawdę dobrej jakości. Lubię sukienki i chyba o nie najbardziej mi chodzi w poszukiwaniach. Możecie coś polecić?

gosh

Re: Jaki sklep internetowy?

Post autor: gosh » 08 lis 2017 12:33

Zerknij na Domodi, tam jest mnóstwo sukienek.

JoKa

Post autor: JoKa » 20 lis 2017 20:31

berekatka pisze:
07 lis 2017 09:04
Dziewczyny, napiszcie czy macie jakieś ulubione sklepy internetowe, na których kupujecie ciuchy. Ja cały czas szukam swojego stylu i sklepów, w których mogłabym znaleźć ciuchy naprawdę dobrej jakości. Lubię sukienki i chyba o nie najbardziej mi chodzi w poszukiwaniach. Możecie coś polecić?
Hej, polecam Ci serdecznie sklep www.fairy-tale.pl sama tam kupuje i nigdy się nie zawiodłam, świetna jakość i obsługa

DomiDo

Post autor: DomiDo » 09 gru 2017 19:26

Na pradwę dobrej jakości sukienki znajdziesz w https://cocho.pl/produkty/8/sukienki-tuniki Cocho to sklep z polskimi ubraniami od projektantki Olgi Idzik Zobacz sobie, warto :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”