Jaki kierunek podróży na majówkę?

...czyli pytania zaczynające się od jaki, jaka, jakie... i nie mające styczności z biznesem
Azamag

Jaki kierunek podróży na majówkę?

Post autor: Azamag » 09 sty 2018 18:28

Z początkiem nowego roku zaczęłam planować rodzinne wyjazdy. Luty to miesiąc wypady na narty, a następna okazja wyjazdu nadarzy się w maju. Gdzie Waszym zdaniem warto się udać?

Kaśka

Re: Jaki kierunek podróży na majówkę?

Post autor: Kaśka » 10 sty 2018 12:23

Może do Petersburga:)? Znajomi byli tam w zeszłym roku i wrócili zachwyceni.Przywieźli całą masę pięknych zdjęć .Niejeden wieczór spędziliśmy na oglądaniu i na słuchaniu jakie cudowne wrażenie stamtąd przywieźli: zabytki,parady statków i białe noce.

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 12 sty 2018 20:54

Ja śmigam wówczas do Krakowa zobaczyć to piękne miasto. Wstyd się przyznać ale jeszcze tam nie byłam. Co do Petersburga to warto tam pojechać podczas białych nocy. Atmosfera jest wówczas cudna, a miasto ożywa. Miałam okazję być ta na wycieczce i cały czas miło ją wspominam.

Wanda

Post autor: Wanda » 15 sty 2018 10:46

To zależy czy ktoś woli dalsze czy bliższe wycieczki. Na majówkę widziałam sporo ciekawych ofert tanich lotów, myślę, ze to dobry pomysł na krótki wypad.

Marianna 152

Post autor: Marianna 152 » 15 sty 2018 20:59

Wanda pisze:
15 sty 2018 10:46
To zależy czy ktoś woli dalsze czy bliższe wycieczki. Na majówkę widziałam sporo ciekawych ofert tanich lotów, myślę, ze to dobry pomysł na krótki wypad.
Niestety taka opcja jest nie dla mnie gdyż ja się boję latać :( Podróżuję albo własnym autem lub na wycieczki objazdowe autokarem. Dobrze, że wycieczki autokarowe nadal są organizowane i to w dobrych cenach bo inaczej nie wiem czy udałoby mi się zwiedzać świat. Zazwyczaj jeżdżę z Wytwórnią Wypraw bo mają naprawdę super oferty, a ceny rewelacyjne. Petersburg np. kosztuje 1380 zł za 7 dni.

Azamag

Post autor: Azamag » 06 lut 2018 18:38

Nie myślałam o wycieczce objazdowej w weekend majowy ale wyjazd od Petersburga z wytwórnią w takiej cenie to bardzo kuszącą propozycją. Wszyscy zachwalają atmosferę tego miasta podczas białych nocy więc może warto się tam wybrać. Muszę przekonać męża i kto wie.

Clary084

Post autor: Clary084 » 14 lut 2018 20:37

Ja się majówki doczekać nie mogę i chyba trochę wcześniej pomyślę o tym, żeby sobie zorganizować jakiś wyjazd. Widziałam nawet, że w marcu można sobie zorganizować ciekawe wczasy nad samiutkim morzem - https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/. Taki wyjazd bardzo by mi się przydał, bo lubię kiedy w hotelu poza spaniem można porobić też różne inne rzeczy. Kiedy są w nim organizowane rozrywki, to nawet w przypadku kapryśnej marcowej pogody jest co robić i czym sie zająć.

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 19 lut 2018 14:26

Jeśli nie macie tak jak ja możliwości na długi weekend w tym roku, to polecam korzystać z lokalnych atrakcji. Sama zabieram rodzinę do hotelu pod Warszawą: https://www.ranchopodbocianem.pl/o-nas/hotel. Jest blisko, odpoczniemy na łonie natury i wrócimy wypoczęci nawet po kilku dniach.

Suzana

Post autor: Suzana » 30 mar 2018 10:58

My na majowkę zapewne wybierzemy sie do Kudowy Zdroju. Mamy zamiar pojechac tam sobie nawet na cały tydzień i zatrzymac sie w hotelu verde montana. Będziemy zwiedzac kudowe, a przy okazji skorzystamy z zabiegów spa w hotelu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jaki, jaka, jakie”