Reklama wielkoformatowa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
agati866

Reklama wielkoformatowa

Post autor: agati866 » 27 sie 2016 16:41

Dziewczyny, jeśli potrzebujecie sprawdzoną firmę wykonującą reklamy wielkoformatowe, tablice, szyldy, oklejanie witryn, reklamę mobilną itd. z Łodzi lub okolic polecam http://developzone.pl/. W każdej firmie niezbędne są tego typu elementy reklamowe. Warto zastanowić się czy robimy wszystko, aby nasi potencjalni klienci nas zauważyli. Wyróżnij się na tle konkurencji.

zuzka10

Re: Reklama wielkoformatowa

Post autor: zuzka10 » 27 sie 2016 22:31

Ja na twoim miejscu postawiłabym na bannery i reklamę w sieci.
Zobacz na pigroup.pl. Możesz zamówić projekt bannerów. Dzięki nim na pewno przykujesz uwage potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach warto wykorzystać każdy sposób promocji firmy, konkurencja niestety nie śpi.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 31 sie 2016 06:22

Zgadzam się reklama w sieci jest najbardziej skuteczna. My dodatkowo korzystamy z drukarni. Zamawiamy plakaty reklamowe, katalogi, kalendarze z logo firmy. Te ostatnie bardzo dobrze się sprawdzają. Ta drukarnia jest terminowa, dokładna. A za swoje usługi wcale nie biorą drogo.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 04 wrz 2017 11:16

W zależności od branży reklama wielkoformatowa przynosi większe lub mniejsze rezultaty. Są jednak branże, w których jest ona kluczowa. Jeśli szukacie sprawdzonej, a jednocześnie taniej drukarni internetowej, w której zamówicie plakaty, banery, szyldy, billboardy, siatki wielkoformatowe, ścianki reklamowe itp, to polecam Wam diamond-druk.pl. Profesjonalna, miła obsługa i naprawdę konkurencyjne ceny :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 04 wrz 2017 12:37

baner reklamowy bedzie dobrym pomysłem na reklame. Realizując cos takiego, masz pewność że zobaczy to wiele osob

Lili

Post autor: Lili » 12 wrz 2017 11:03

Wydaje mi się że lepsze są inne formy reklamy jak na przykład gadżety dla klientów. Co sądzicie o takich pokrowcach na ubrania czy przedmioty z logiem firmy, wydaje mi się że może to być bardzo skuteczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”