Sprawdzony stomatolog

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
patryk.sawkiewicz
Kontakt:

Sprawdzony stomatolog

Post autor: patryk.sawkiewicz » 18 lis 2013 12:19

EDENTICA oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych. Stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, wybielanie zebów, protetyka to tylko niektóre z dziedzin, w jakich specjalizuje się stomatolog mińsk mazowiecki. W ofercie również rentgenodiagnostyka: zdjęcia zębowe, pantomograficzne, cefalometryczne, PA czaszki, boczne i czołowe zatok szczękowych.

Sunsin

Re: Sprawdzony stomatolog

Post autor: Sunsin » 24 kwie 2014 14:56

Stomatologia, to jakby nie patrzeć dość ciężki temat. U mnie akurat problem nie występuje bo dość regularnie i od wielu lat uczęszczam do tego samego gabinetu. Swoją drogą wizyta u dentysty najbardziej siedzi w głowie, jak ktoś ma jakieś złe doświadczenia z przeszłości to teraz bardzo ciężko o zmianę myślenia. Mi się akurat udało trafić dość dobrze gabinet do którego chodzę to Stomatologia Zarzecze w Krakowie. Ogólnie gabinet jest troszkę na uboczu, dlatego może być mniej znany, ale jak dla mnie jest to naprawdę tylko i wyłącznie plus - nie ma problemu żeby się umawiać, jest dużo bardziej "rodzinna" atmosfera, jest mase osób takich jak my, którzy chodzą już od wielu lat, dlatego można powiedzieć, że znamy się dość dobrze z niektórymi pacjentami. Takie powinny moim zdaniem właśnie wyglądać gabinety.

Filiz

Sprawdzeni lekarze-super klinika

Post autor: Filiz » 13 maja 2014 19:27

Witam

wszystkim mamom, które za każdym razem przezywają stres związany z wizytą malucha u lekarza polecam nowotwartą klinikę na Wilanowie (Warszawa) medintel.com.pl. Pracują tam fantastyczni specjaliści, którzy posiadają już długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi:) Potrafią rozkochać dzieciaki w sobie!! Wizyta u nich z maluchem to czysta przyjemność:)

Polecam!!
Filiz
Ostatnio zmieniony 18 maja 2014 20:06 przez Filiz, łącznie zmieniany 1 raz.

Filiz

Post autor: Filiz » 17 maja 2014 14:57

patryk.sawkiewicz pisze:EDENTICA oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych...
Witam,
Jeżeli zależy Wam na szybkim wybieleniu zębów polecam PureLite. To moim zdaniem najskuteczniejszy preparat służący do samodzielnego i bezbolesnego wybielania zębów, a wiem co mówię, bo już wypróbowałam całą masę tego rodzaju preparatów. Już po 2-3 aplikacjach preparatu, widać efekty i co najważniejsze nie zawiera nadtlenku wodoru (non-peroxide). To też fantastyczna alternatywa dla drogich kosmetyczno dentystycznych zabiegów wybielania i zdecydowanie tańsza:)

ania150

Re: Sprawdzeni lekarze-super klinika

Post autor: ania150 » 17 maja 2014 23:19

Filiz pisze:Witam
dla wszystkich mam, które za każdym razem...

Witaj
Słyszałam, że w tej Klinice Medintel, mają przystosowaną specjalnie dla dzieci poczekalnie, tak że dzieci od razu się bawią i zapominają, że czeka je wizyta u lekarza. To ma akurat dla mnie duże znaczenie, bo moja córeczka bardzo boi się lekarzy. Poza tym, z tego co zauważyłam jest świetny dojazd i mają nawet parking, co jak wiecie jest dużym ułatwieniem. Myślę, że następnym razem na pewno skorzystam z ich usług.
P.S. Dziękuje za namiary!

Jagoda1983

Post autor: Jagoda1983 » 20 maja 2014 18:49

Witam,
zgadzam się z Tobą PureLite naprawdę działa i naprawdę działa szybko:) Dostałam go na urodziny od koleżanki i śmiem twierdzić, że widząc jego efekty i skuteczność to była najlepszy prezent na urodziny jaki kiedykolwiek dostałam:) (Mam fioła na punkcie zębów i zawsze chciałam mieć biały uśmiech)

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 21 maja 2014 08:26

Moim zdaniem, by skutecznie przywrócić biel naszym zębom na parę najbliższych lat, najlepiej jest zainwestować w zabieg wybielający oferowany przez różnego rodzaju kliniki, takie, gdzie dzięki najnowocześniejszym metodom oraz ogromnej wiedzy pracujących tam specjalistów, szybko i łatwo pozbędziemy się wszystkich przebarwień w naszej jamie ustnej. Da to nam gwarancję pięknego oraz zdrowego uśmiechu, którym będziemy mogli się chwalić w towarzystwie.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 27 maja 2014 14:10

I trafiłem w końcu na wrażliwy, dla mnie temat. Tak naprawdę sprawdzonych stomatologów to pewnie kilku w każdym większym mieście by się znalazło. Osobiście od długiego czasu mam kontakt z dentystą z Ruczaj gabinet się nazywa Dejdent w każdym razie podejście "bez przymusu" mnie przekonało, jestem osobą, która nie ukrywa, że jak ktoś mi coś robi w ustach to mam obawy na samą myśl, a co dopiero potem. Fakt, że właśnie takie podejście gdzie wszystko mi lekarz tłumaczy jest, dla mnie uspokajające. Więc jak najbardziej jak ktoś w Krakowie "zapragnie" wizyty u dentysty adres z całą pewnością dobry.

P.s. Tutaj namiar jakby ktoś chciał przeczytać więcej dejdent.pl albo się umówić.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 27 maja 2014 14:19

Sunsin, a jesteś z Ruczaj? Kiedyś tam mieszkałam, gabinet kojarzę chociaż nigdy nie byłam osobiście. W Krakowie w tej chwili chodzę do centrum stomatologii zarzecze jest to dość znany ośrodek więc myślę, że ludzie z Krakowa na pewno kojarzą stomatologia-zarzecze.pl, akurat też nie mogą narzekać dentysta, który się mną zajmuje też zawsze miły. Mam możliwość podejmowania decyzji o sposobie leczenia o ile są różne możliwości więc nic nie narzucają. Tak powinno być moim zdaniem.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 cze 2014 16:11

Ja polecam dla osób z okolic Gliwic https://www.facebook.com/alfadentgliwice świetni specjaliści. Chodzimy już tam teraz całą rodziną, bo świetni stomatolodzy. Przyjmują w każdej sprawie. Polecam wszystkim :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”