Sprawdzony stomatolog

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
pepitka

Re: Sprawdzony stomatolog

Post autor: pepitka » 24 mar 2015 08:44

Moja znajoma u nich wykonywała korony. Mam na myśli develio.pl i jest bardzo zadowolona z efektu. Wygląda jak gwiazda, ponieważ są one bardzo naturalne i wiarygodne. U niektórych widać, że to sztuczny "plastikowy" kolor.

Awatar użytkownika
MichałK

Post autor: MichałK » 24 mar 2015 12:04

Cześć,

Wiadomo, że stomatolog i dzieci to czasami ciężkie połączenie :D
jeżeli ktoś byłby zainteresowany dobrym stomatologiem dziecięcym z Olsztyna i okolic to polecam gabinet Sujka.
mają naprawdę doskonałe podejście do dzieci.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 31 mar 2015 09:42

Długo szukałam dobrego dentysty, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę Villanova, mają tam bardzo dobrych specjalistów. Wybielałam sobie zęby.
Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie ma żadnych komplikacji, cenię to bardzo. Warto dodać - bardzo miła obsługa, polecam każdemu :)

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 31 mar 2015 13:46

Bardzo dużo moich znajomych się leczy i w ogóle wykonywało implanty. Skoro tyle się o nich mówi, to może faktycznie może warto.

Frania10

Post autor: Frania10 » 23 maja 2015 10:02

Implanty to świetna sprawa, jak już się zdarzy tak, że brakuje nam jakiegoś zęba, a każdemu może się to przytrafić. Mi się raz przytrafiło i zainwestowałam właśnie w implant w klinice stomatologicznej, było to już ze trzy czy cztery lata temu, a z zębem nie ma żadnych problemów i z tego, co wiem jeszcze długie lata nie powinno się z nim nic dziać. Warto robić implant, bo jest trwalszy i lepszy dla innych zębów, niż np. most.
Im się mniej ludziom pokazujemy tym więcej o nas mówią.

mader

Post autor: mader » 03 cze 2015 10:47

Generalnie stomatologia estetyczna to nie jest prosty temat - u nas mało który lekarz podchodzi do niego należycie. Bo nie chodzi o samo wybielanie zębów, lecz o trwałe dbanie o nie. Jedynie w ten sposób ta biel może być utrzymana.

nosleep

Post autor: nosleep » 05 lip 2015 18:53

Ja mam przykre doświadczenia z dentystami. Robię przegląd raz w roku i zawsze wszystko mam zdrowe, a jak mnie zacznie boleć ząb to od razu leczenie kanałowe :( nie boli mnie to ani nic, tylko mam problem z otwieraniem buzi... i jak trzymam otwartą jakiś czas to mnie strasznie boli :((
A stomatologa mam na prawdę świetnego w Zamościu :D no, ale mniejsza o to. A tak na poważnie to zanim zdecydujesz się na wybór swojego dentysty to poczytaj opinie o nim na stronie Krajowego Centrum Pacjenta http://kcp.pl/

nosleep

Post autor: nosleep » 06 lip 2015 17:22

Licówki co sądzicie? Trzeba mieć najpierw wyleczone wszystkie zęby żeby załozyć sobie licówki?? Co ile się je wymienia? Jak się je ma to zęby są całkiem inne

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 16 lip 2015 19:09

Ja mam szczęście bo mój chłopak jest stomatologiem. Obecnie leczy w Częstochowie. Chciałam, żeby mi wybielił zęby, ale powiedział, że póki co nie ma takie potrzeby, żeby robić to w gabinecie. Polecił mi iBright, jak nieinwazyjny i bezpieczny produkt. Póki co na tym stanęło, że wypróbuję iBright (zalecenie lekarze ;) ) Na forach przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat takiego sposobu wybielania.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 20 lip 2015 11:57

Myślę, że dobrego stomatologa nie jest łatwo znaleźć, najpierw przede wszystkim należy poszukać opinii w Internecie na temat konkretnego gabinetu stomatologicznego. Później warto zasięgnąć rady u swoich znajomych, następnie należy zadzwonić i zapytać czy rzeczywiście oferta jest tak atrakcyjna. Weźmy na przykład wybielanie zębów - to zabieg, który nie jest tani, więc warto dokładnie sprawdzić czy nasz gabinet oferuje bezbolesny i przede wszystkim skuteczne działanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”