Serwis samochodowy

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
osmanskiPO
Kontakt:

Serwis samochodowy

Post autor: osmanskiPO » 25 lis 2013 08:28

Serwis samochodowy Auto-Conrad z Warszawy oferuje naprawę samochodów osobowych oraz dostawczych takich jak Volkswagen, AUDI oraz Skoda i Seat, a także innych marek, m.in. BMW i Opel oraz Renault czy Ford. Wymiana rozrządu to nasza specjalność. Jesteśmy serwisem samochodowym, który od lat dba o jakość świadczonych usług.

kreatynka

Re: Serwis samochodowy

Post autor: kreatynka » 13 gru 2013 12:32

Pomoc drogowa w Szczecinie Corrado to dobra firm, która szybko pomaga w awariach i stłuczkach. Na miejscu jest jak najszybciej się da. Ostatnio miałam konieczność zadzwonienia po pomoc drogową bo mi na trasie do szczecina zgasło auto i nie mogłam odpalić silnika. ;)

polaDDD
Kontakt:

Post autor: polaDDD » 17 gru 2013 09:41

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TuneFORCE. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych oraz klientów flotowych. W zakres usług wchodzą Serwis DPF - filtry cząstek stałych, chip tuning samochodów osobowych i ciężarowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Może dzisiaj Ty nas wybierzesz?

nales

Post autor: nales » 28 gru 2013 15:57

Co kilka wątków widzę że bmw się tak często psują? Dobrze, że jeżdżę francuzem :p

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 17 sty 2014 19:04

ja jeżdżę bmw i notorycznie mam jakieś awarie, więc może trafiłam na felerny model albo coś w tym jest :) ostatnio regenerowałam turbo i gość powiedział, ze kwota do zapłaty mnie powali. Spodziewałam się szczerze mówiąc, że zapłacę dużo więcej, ale mam nadzieję, że teraz prędko tam nie zawitam :)

dariuszkowalczyk11

Post autor: dariuszkowalczyk11 » 17 lip 2014 18:33

Kupiłem ostatnio 15-letni samochód, będe często zaglądał do was.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 08 lis 2014 09:37

Od jakiegoś czasu na popularności zyskują e-sklepy sprzedające autoczęści. Nie podejrzewam, żeby forumowiczki same zajmowały się naprawami swoich czterech kółek, ale nieraz pojawiały się tu wpisy o mężach-mechanikach/majsterkowiczach. To oczywiście znacznie tańsze i chyba pewniejsze rozwiązanie (skoro mąż się zna) niż oddanie auta do nieznajomego warsztatu, gdzie często koszty są nieuczciwie zawyżane. Tak więc nic prostszego, tylko podrzucić facetowi namiar na sklep z częściami samochodowymi, i niech wymienia te wszystkie podzespoły. Niech tylko bardziej nie popsuje ;).

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 04 gru 2014 23:27

Dobre, już widzę mojego w akcji. Nie miałby potem na kogo narzekać. No, ale trzeba dać mu szansę. Dokupię jeszcze takie akcesoria jak specjalne dodatkowe oznakowanie awaryjne samochodu, żeby był bardziej widoczny na drodze, jak zepsuje mu się samochód na tracie. Może i Waszym facetom się przyda taka dodatkowa sygnalizacja.

Drwal91

Post autor: Drwal91 » 16 gru 2014 13:23

Mam zaufanego mechanika już od paru lat :) ale też z polecenia bo tak pójsć do obcego to jest pewne ryzyko. Ciężko teraz o dobrego mechanika

richard

Post autor: richard » 31 mar 2015 12:06

Sklep internetowy Dulian-sklep.pl z akcesoriami samochodowymi: dywaniki bagażnikowe, samochodowe, światła do jazdy dziennej zaprasza do zapoznania się z ofertą dedykowanych zestawów akcesoriów samochodowych dopasowanych do każdego modelu auta. Sklep oferuje dobrze opisane produkty wraz ze zdjęciami pokazującymi artykuły z różnych perspektyw. Wewnętrzna wyszukiwarka sklepu pomaga klientom odnaleźć się w szerokiej gamie dodatków samochodowych do aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych sklepu. Sklep oferuje niskie ceny w zamian za wysoką jakość asortymentu.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2015 12:26 przez richard, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”