Serwis samochodowy

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
Marta38

Re: Serwis samochodowy

Postautor: Marta38 » 28 lip 2016 12:37

Właśnie dlatego powinno się mieć sprawdzonych dostawców części samochodowych. W przeciwnym razie ryzykujecie brakiem bezpieczeństwa podczas jazdy. Zawsze szukajcie części w takich miejscach gdzie dostajecie gwarancję, że dana część jest sprawna i będzie Wam dobrze służyć.

Anitka_W
Kontaktowanie:

Postautor: Anitka_W » 03 sie 2016 18:03

Ja mogę polecic serwis z Warszawy serwisauto.com.pl. Opiekuja sie oni moim samochodem juz od dluzszego czasu i nie mam ich pracy nic do zarzucenia.

hannaa89
Kontaktowanie:

Postautor: hannaa89 » 08 sie 2016 11:31

Uważam, że samochody najlepiej naprawiać w autoryzowanych serwisach - jakość napraw w takich serwisach jest naprawdę wysoka, także oddając samochód do naprawy do takiego serwisu mamy pewność, że wszystko będzie wykonane jak należy. W Krakowie samochody Toyoty można naprawić w serwisie Toyota Anwa.

magoszkaTTR
Kontaktowanie:

Postautor: magoszkaTTR » 10 sie 2016 12:52

Ostatnio miałam małą stłuczkę i trochę poszło na naprawy, ale że dostałam spore odszkodowanie (oczywiście po odwołaniu się od pierwszej decyzji, bo bo był jakaś kpina), to starczyło mi tez na kosmetykę samochodową, więc zamówiłam w specjalnej automyjni i jestem mega zadowolona. Mam tak świeżo w aucie jak chyba od nowości nie było.

GraszkaBenc
Kontaktowanie:

Postautor: GraszkaBenc » 11 sie 2016 13:49

Po ostatniej stłuczce to nawet serwis by mi nie pomógł, mogła się już tylko przydać pomoc drogowa z autolawetą, żeby odholować samochód na złom :|

Sunsin

Postautor: Sunsin » 29 sie 2016 21:58

Akurat do wymiany opon to ja bym się udawał do wulkanizatora, a nie do serwisu gdzie naprawiam samochód bo tam jest troszkę inny sprzęt potrzebny dośc drogi. Druga sprawa to fakt, że trzeba zwrócić uwagę na podnośniki jakie mają w warsztacie.

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 04 wrz 2016 12:47

Miejcie jednak na uwadze fakt, że są też inne firmy, które zajmują się takimi usługami. Dobrym przykładem jest rollers.pl gdzie możecie okleić samochód służbowy konkretnymi foliami. Jeśli potrzebujecie takich usług, to korzystajcie śmiało :)

margo903

Postautor: margo903 » 09 wrz 2016 19:00

GraszkaBenc pisze:Po ostatniej stłuczce to nawet serwis...

He he, skąd miałaś namiary na lawetę? W okolicach Warszawy podobno takimi rzeczami zajmuje się Besthol, działają szybko i mają rozsądne ceny za tego typu usługi.

GraszkaBenc
Kontaktowanie:

Postautor: GraszkaBenc » 15 wrz 2016 08:29

Znajomy mi polecił, sam miał taką niekorzystną sytuację na naszej kochanej a czwórce, i na następny raz - czekał chyba z 2 godziny w upale na pomoc drogową - poszukał czegoś lepszego niż to, co ci narzuca czasem ubezpieczyciel w ramach AC. Bo tamtej ekipie to się nie spieszyło. A ja ostatnio miałam samochód skasowany (na szczęście nikomu nic się stało, choć w pierwszej chwili myśleliśmy, że bedzie o wiele wiele gorzej) i po prostu skorzystaliśmy z wypożyczalni samochodów we Wrocławiu, oczywiście na koszt sprawcy, z jego OC ;) Jak w nas wjechał, to niech buli, a co.

yvette

Postautor: yvette » 18 wrz 2016 18:03

Ja mogę polecić sprawdzony serwis samochodowy w Markach k. Wawy, jest to warsztat, który działa przy aso Honda Matraszek. Pan mechanik cudotwórca, a przy tym naprawdę rzetelny i uczciwy w podejściu do klienta. Każdemu polecam, bo z taką obsługą już dawno się nie spotkałam! Ważne info: serwisują wszystkie marki aut, a nie tylko hondy :)

Wróć do „Usługi ogólnie”