Laweta Warszawa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
defil

Laweta Warszawa

Post autor: defil » 22 wrz 2015 12:25

Jeśli jesteś aktualnie w Warszawie, Twoje auto niestety się zepsuło na środku miasta i nie wiesz gdzie się udać z tym problemem, zadzwoń po naszą lawetę, my chętnie spojrzymy na powstały problem, spróbujemy go naprawić a jeśli będzie trzeba odholujemy Cię gdzie sobie zażyczysz. Zadzwoń do nas albo napisz laweta warszawa

gosh

Re: Laweta Warszawa

Post autor: gosh » 23 wrz 2015 14:58

A w jakim czasie dojeżdżacie?

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 16 mar 2018 15:41

Hmm, ja szukam lawety do wynajęcia, samodzielnego użytkowania tak naprawdę. Z artykułu, który przeczytałam, wynika, że trzeba mieć nie tylko specjalne prawo jazdy, ale i koszt weekendowy wynajęcia może się wahać przy kwocie 500 zł. To mało, czy raczej drogo, jak sądzicie? Niestety nie znam się na tego typu sprawach, jednak potrzebuję sprowadzić z Niemiec dwa samochody i nie wiem co mam teraz zrobić. Do tego dojdzie mi koszt 300 zł za kierowcę z prawem jazdy C1.

kamciare

Post autor: kamciare » 29 cze 2018 07:11

Ech strach strachem, no i brawura brawurą, a koniec końców jeszcze zbieg pecha i nieszczęśliwego wypadku. Tak miał mój znajomy. Niestety , wypił w pracy zaledwie kilka łyków wina, ale kontrola wykazała obecność alkoholu. Skończyło się na blokadzie alkoholowej https://autowatch.pl. generalnie wszystko poszło potem już dobrze, blokada kupiona. dobra cena, fajny kontakt ze sprzedawcami, ale nerw było co nie miara. Nie polecam jazdy nawet po jednym łyku

teresaoros

Laweta zabrze

Post autor: teresaoros » 04 lip 2018 02:39

Zobaczcie sobie ofertę http://www.holujemy24.com/o-firmie/lawety.html firma działa na terenie śląska, mają duże doświadczenie. Mają lawetę zabrze, umożliwiają holowanie auta, mogą również pomóc, gdy samochód zawiedzie na trasie, są w stanie naprawić drobne usterki. Można się z nimi kontaktować 24h/dobę, pracują 7 dni w tygodniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”