Opakowania foliowe

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
agati866

Opakowania foliowe

Post autor: agati866 » 31 sie 2016 14:38

Może przyda się którejś z mam firma, która produkuje opakowania foliowe. Może potrzebujecie na wasze produkty zamówić coś nietypowego. Mają bardzo atrakcyjne ceny i potrafią wyprodukować nawet najbardziej nietypowe opakowanie. Polecam http://krajowy.biz/firma,producent-opak ... u-opak-fol.

gosh

Re: Opakowania foliowe

Post autor: gosh » 31 sie 2016 15:55

Ile kosztuje zamówienie takich opakowań?

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 15 sty 2018 15:04

Opakowania, zarówno foliowe jak i papierowe biorę od ema-pol. Folie spożywcze, papiery do wypieków, torby foliowe i papierowe, torebki strunowe, taśmy pakowe oraz rolki kasowe i do metkownic sprawują się wyśmienicie, dzięki czemu jesteśmy świadomi korzystania z produktów o najwyższej jakości. Co najważniejsze, wykonują także nadruki na opakowaniach!

Elizka

Post autor: Elizka » 14 lut 2018 18:23

Ja chyba zdecyduje się na ofertę tej firmy joppol.pl, która specjalizuje się w produkcji opakowań z tektury litej oraz etykiet, również wysoko uszlachetnianych, z drukiem w technologii offsetowej oraz UV, na podłożach standardowych (karton, papier) oraz trudno wchłanianych (folie, powierzchnie metalizowane, PCV, PE, PP). Dzięki temu wiem, że moje opakowania będą wytrzymałe !

elabarbara

Post autor: elabarbara » 21 mar 2018 10:48

Jeśli ktoś szuka opakowań i pudełek warto zerknąć na stronę producenta art-box.com.pl, sama szukałam pudełek i właśnie tutaj znalazłam to co szukam, a ceny mają atrakcyjne. Duży wybór opakowań w różnych rozmiarach i przystępne ceny . Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

wandzia2

Post autor: wandzia2 » 13 cze 2018 10:14

elabarbara pisze:
21 mar 2018 10:48
Jeśli ktoś szuka opakowań i pudełek warto zerknąć na stronę producenta art-box.com.pl, sama szukałam pudełek i właśnie tutaj znalazłam to co szukam, a ceny mają atrakcyjne. Duży wybór opakowań w różnych rozmiarach i przystępne ceny . Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.
Opakowania foliowe http://www.cerplast.pl/oferta/opakowania-foliowe.html są moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Są elastyczne, pojemne i wytrzymałe. Co jeszcze można chcieć? W ofercie mają i papierowe oraz różnego rodzaju folii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”