Zdalna naprawa komputera

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
pracowita

Zdalna naprawa komputera

Post autor: pracowita » 05 wrz 2016 15:04

Jak coś nawala w komputerze, jakiś wirus się pojawił, albo komputer działa za wolno, czasami warto się zastanowić nad zdalną naprawą komputera. Może się zdarzyć, ze jesteśmy gdzieś daleko, nie ma możliwości, aby specjalista zajrzał w realu do naszego urządzenia? Pozostaje nam zdalna naprawa. Piszę to, dlatego, że właśnie mi się to przydarzyło i dzięki miłemu Panu udało się jakoś wybrnąć z kłopotu. Komputer śmiga jak nowy i wszystko gra i buczy. Oczywiście nasz komputer musi mieć połączenie z internetem i informatyk musi się jakoś z nim połączyć. Jeżeli nie ma takiej możliwości niestety nie da się w ten sposób nic zrobić.

gaplanet
Kontakt:

Re: Zdalna naprawa komputera

Post autor: gaplanet » 09 wrz 2016 22:22

A masz namiar na taką (sprawdzoną) osobę?

Kaja11

Post autor: Kaja11 » 18 wrz 2016 23:36

Czasem lepiej zakupić porządny komputer, żeby potem nie wydawać kolejnych pieniędzy na naprawy. Według mnie komputery poleasingowe to dobra rzecz. Trzeba tylko dobrze szukać.

Oliwa

Post autor: Oliwa » 20 wrz 2016 09:28

Spróbuj zapytać w exigo.pl z tego co się orientuję to mają zdaną pomoc i administrację w tym zakresie również.

fila

Post autor: fila » 25 wrz 2016 15:26

Mnie się ostatnio zepsuł komputer i znalazłam firmę do naprawy przez tę stronę: oferia.pl/zlecenia/komputerowe/komputery. Ktoś to całkiem fajnie wymyślilł, bo można tam dodać swój problem i wtedy zgłasza się do nas firma, która może go rozwiązać i od razu podaje stawkę za to. Można w ten sposób znaleźć firmy ze swojego regionu.

Roberto

Post autor: Roberto » 14 lut 2017 18:22

Zdarzyło mi się korzystać z takiej usługi. Czasami inaczej nie można jak się nie ma kogoś znającego się na miejscu albo jest się gdzieś na wyjeździe. Wszystko idzie zrobić, nawet naprawić zdalnie laptop.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 10 kwie 2017 13:07

Bardzo wygodna funkcja i warto z niej korzystać. Nie każdy wie, że coś takiego można zrobić. Oczywiście trzeba mieć dostęp do internetu, bez niego takiej naprawy nie zrobisz, no i komp musi być na tyle sprawny, żeby się odpalił i połączenie z netem uzyskał.
Biznes

biedroska

Post autor: biedroska » 19 kwie 2017 15:33

Kiedy mój laptop się zepsul oddałam go do serwisu redicreo. Naprawili mi sprzęt bardzo szybko i sprawdzili niezbędne części. Więc nie miałam go zaledwie kilka dni. Bardzo dobry serwis!

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 25 maja 2017 11:11

No wiesz, jednak musiałaś jakoś ten laptop dostarczyć, a tutaj chodzi o zdalną naprawę laptopa, bez wychodzenia z domu. Trzeba pamiętać, że nie zawsze można dostarczyć laptop do serwisu, czasami może to być fizycznie niemożliwe i wówczas taka naprawa może być idealnym rozwiązaniem.

Bella

Post autor: Bella » 11 cze 2017 19:57

O to coś nowego o czym nie słyszałam. Wygodne i nie trzeba gdzieś jechać z laptopem. Ale z tego co widzę, to wszystkiego też nie da się zrobić. Podstawy to pewnie tak, ale czasami warto, tym bardziej jak ktoś mieszka gdzieś na wiosce i nie ma znajomego co naprawia komputery.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”