Zdalna naprawa komputera

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
pracowita

Zdalna naprawa komputera

Postautor: pracowita » 05 wrz 2016 15:04

Jak coś nawala w komputerze, jakiś wirus się pojawił, albo komputer działa za wolno, czasami warto się zastanowić nad zdalną naprawą komputera. Może się zdarzyć, ze jesteśmy gdzieś daleko, nie ma możliwości, aby specjalista zajrzał w realu do naszego urządzenia? Pozostaje nam zdalna naprawa. Piszę to, dlatego, że właśnie mi się to przydarzyło i dzięki miłemu Panu udało się jakoś wybrnąć z kłopotu. Komputer śmiga jak nowy i wszystko gra i buczy. Oczywiście nasz komputer musi mieć połączenie z internetem i informatyk musi się jakoś z nim połączyć. Jeżeli nie ma takiej możliwości niestety nie da się w ten sposób nic zrobić.

gaplanet
Kontaktowanie:

Re: Zdalna naprawa komputera

Postautor: gaplanet » 09 wrz 2016 22:22

A masz namiar na taką (sprawdzoną) osobę?

Kaja11

Postautor: Kaja11 » 18 wrz 2016 23:36

Czasem lepiej zakupić porządny komputer, żeby potem nie wydawać kolejnych pieniędzy na naprawy. Mam nadzieję ,że ten artykuł http://www.komputerekspert24.pl/porady/ ... -czy-warto będzie dla Was pomocny. Według mnie komputery poleasingowe to dobra rzecz. Trzeba tylko dobrze szuka

Oliwa

Postautor: Oliwa » 20 wrz 2016 09:28

Spróbuj zapytać w exigo.pl z tego co się orientuję to mają zdaną pomoc i administrację w tym zakresie również.

fila

Postautor: fila » 25 wrz 2016 15:26

Mnie się ostatnio zepsuł komputer i znalazłam firmę do naprawy przez tę stronę: http://oferia.pl/zlecenia/komputerowe/komputery. Ktoś to całkiem fajnie wymyślilł, bo można tam dodać swój problem i wtedy zgłasza się do nas firma, która może go rozwiązać i od razu podaje stawkę za to. Można w ten sposób znaleźć firmy ze swojego regionu.

Roberto

Postautor: Roberto » 14 lut 2017 18:22

Zdarzyło mi się korzystać z takiej usługi. Czasami inaczej nie można jak się nie ma kogoś znającego się na miejscu albo jest się gdzieś na wyjeździe. Wszystko idzie zrobić, nawet naprawić zdalnie laptop.

Wróć do „Usługi ogólnie”