Reklama dla firmy

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
mamuśka58

Re: Reklama dla firmy

Post autor: mamuśka58 » 29 lis 2017 14:48

Moim zdaniem warto zapoznać się z artykułem seo.zgred.pl/jakie-kpi-zastosowac-w-procesach-pozycjonowania-i-seo-4421, który wyjaśnia co to jest seo, pozycjonowanie, fraza kluczowa. Podpowiada jakich zabiegów można użyć by być widocznym w necie. Nasza oferta powinna dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych klientów, dlatego powinna być czytelna i widoczna.

Koraa

Post autor: Koraa » 29 lis 2017 23:58

Jest wiele form reklamy i myślę, że jak dobrze obmyśli się strategię to na pewno firma będzie dobrze wypromowana. Ja np polecałabym Ci zainwestować w gadżety takie jak breloki z otwieraczem 3D doming. Uważam, że takie gadżety też mogą świetnie reklamować Twoją firmę :)

zdetka

Post autor: zdetka » 18 sty 2018 15:48

Skuteczna reklama, to ta która znajduje się w internecie. Kiedyś nie byłam przekonana co do takiej formy reklamy, ale kiedy zobaczyłam pozytywny wpływ takiej reklamy na rozwój oraz zainteresowanie moją firmą, to żałuję że nie zainteresowałam się nią wcześniej. Od siebie osobiście polecam kampanie sem i tylko prowadzone przez firmy, które pomogą a nie zaszkodzą. Jeżeli szukacie sprawdzonej i rzetelnej firmy, to zobaczcie ofertę https://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/ - przy okazji przeczytacie także o sem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”